Web Sitesi Yapim İsi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar,

Yeni calismaya basladigim firmanin bir websitesi ihtiyaci var, bunun icin daha önce birisiyle görüsmüsler hatta bir demo hazirlanmasi istenmis ancak kisi baska islerine yogunlastigi icin cok fazla bir verim alinamadi, yarim kaldi. Firmamiz polietilen film üreticisi ve agirlikli olarak suan kargo poseti üretiyor. Birkac ay sonra cöp poseti, strec film üretimi gibi ürün cesitliligine gidilecek gibi duruyor. Bu bilgiler isiginda bize asagidaki gibi bir websitesi lazim;

- Yönetim panelinden kolay veri girisi yapilabilecek bir arayüz, misal Anasayfa`ya basit bir duyuru eklenmesi gerekirse bunu kolaylikla kendimizin halledebilmesi,

- Site birkac dilde yayin yapacagi icin, ilgili iceriklerin cevirisini biz kendimiz yapip sitenin ilgili kismina ekleyebilmeliyiz,

- Sitede olmasini istedigimiz bölümler ve icerikleri su sekilde olacak:

Anasayfa (logonun altindaki bölümde ufak bir resim slayt kismi burada Ambalaj icin cozüm ortaginiz, doga dostu cözümler ve musteri odakli yönetim anlayisi gibi 3 resimlik bir bölüm olabilir), orta bolumde henüz müsterimiz olmayan kisiler icin basit bir ürün talep formu ve istedigi ürünün bir görselini bize gönderebilecegi bir form konulabilir (Tabi burada muhtemelen kisisel verilerin korunmasi kanuna istinaden o bilgileri alip isleme konusunda bir aydinlatma metni gibi bir sey gerekebilir, emin degilim).

Kurumsal sayfasinda, firma hakkinda, vizyon / misyon, kalite yonetimi (bazi sertifikalar), cevre bilinci gibi bölümler eklenebilir.

Ürünler bölümünde hali hazirda üretmekte oldugumuz ürünlerin bir görseli ve yakin gelecekte üretimine baslamayi düsündügümüz ürünlerle ilgili kisa bilgiler verilebilir.

Üretim bölümünde Fabrika ve Depo diye bir baslik acip makina parkimizin ve depomuzun görselleri eklenebilir.

Is Ortaklarimiz kisminda da baslica calistigimiz musterilerimizin bir logosu ve isminin yer aldigi bolum olabilir.

Duyurular ve iletisim kismi da malum zaten, firma lokasyonu, iletisim bilgileri ve duyurular.

Bu tarz bir websitesinin bize maliyeti ne olur? Bu konuda elinde hali hazirda demo olan varsa paylasabilirse cok sevinirim. Amacim aslinda bu yukaridaki özellikleri barindiran bir demo alip bunu yönetime sunmak. Yönetimin onayi dogrultusunda da isi buradan bir arkadasa vermek. Yapilacak is karsiliginda fatura kesilmesi gerekiyor. Firmanin el degistirmeden onceki websitesini özelden isteyen arkadaslara gönderebilirim. Cok basit bir site oldugu ve firma el degistirdigi icin o site artik kullanilmiyor.

Tesekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

pm gönderdim.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tüm istediklerini 5tl harcamadan

30dk da google sites ile yapabilirsin

bizim şirketin eski web sitesi için bi dünya harcamışlar yenileme parası ödenmeyince siteyi vermemişler

gittim 2 saatte yaptım profesyonel siteden iyi oldu 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

pm gonderildi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

@Panxer hocam profesyonel destek alsak sanki daha iyi olacak ama yine de bir bakayım sağolasın.

@sRcN ve @cybermole özelden dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Aldım numaralarınızı. Bizimkilerin durumuna göre haber edeceğim.  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    herrero bunu yazdı

@Panxer hocam profesyonel destek alsak sanki daha iyi olacak ama yine de bir bakayım sağolasın.

@sRcN ve @cybermole özelden dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Aldım numaralarınızı. Bizimkilerin durumuna göre haber edeceğim.  

Hocam herkesten fiyat al bana soyle en dusuk fiyatin da altina yapayim ;)

ek not : ufak bir takılayım dedım 

herkes ne gerilmiş arkadaş ya 

hipokondriyak tarafından 25/Mar/20 17:07 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    herrero bunu yazdı

host domain ücretine yapayım hocam gel böyle terbiyesiz bir gönderi görmedim hayatımda...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    herrero bunu yazdı

Çok usulsüz olmuş ticaret ahlakına sığmayan bir post.

O zaman sende müşteri listeni ver senin verdiğin fiyatların altına yapalım bizde ? 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    herrero bunu yazdı

host domain ücretine yapayım hocam gel böyle terbiyesiz bir gönderi görmedim hayatımda...

:D   gel  ben  üstüne  para  vereyim  birde  websiteni yanında   mobil  uygulama yapayım  :D  bu  ne  arkadaş :D 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Ortalik karismadan hemen yazayim, en dusuk fiyati verene isi verelim kaygisinda degiliz arkadaslar. Sadece ben bu konuda bir ön arastirma yapip bizim tarafla paylasacagim. Bu konuyla ilgilenen arkadasin cok fazla bir bilgisi veya tandigi olmadigi icin benden yardim istedi. Ben de bu dogrultuda arastirmayi yapip ona bilgi verecegim. Patronun kafasina yatarsa da buradan bir arkadasa isi verdirebilirsem hem benim tarikata hem de tarikatin bana bir faydasi olur.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    herrero bunu yazdı

Ortalik karismadan hemen yazayim, en dusuk fiyati verene isi verelim kaygisinda degiliz arkadaslar. Sadece ben bu konuda bir ön arastirma yapip bizim tarafla paylasacagim. Bu konuyla ilgilenen arkadasin cok fazla bir bilgisi veya tandigi olmadigi icin benden yardim istedi. Ben de bu dogrultuda arastirmayi yapip ona bilgi verecegim. Patronun kafasina yatarsa da buradan bir arkadasa isi verdirebilirsem hem benim tarikata hem de tarikatin bana bir faydasi olur.

konu senlik değil hocam konu ticari ahlakı olmayan kişiler sen üzerine alınma arkadaşın da paraya ihtiyacı varsa milletin işine açık açık etik olmayan bir şekilde taş koymaya çalışmak yerine bana gelip ihtiyacını söylesin ateşleriz birşeyler. Konu yaptığının doğru olmaması.