folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Web Tasarımla Alakalı Bi İşe Gireceğim Ama Adam Tbt Deki Gibi Facebook A Ekle Twiter A Ekle Gibi ...

Web Tasarımla Alakalı Bi İşe Gireceğim Ama Adam Tbt Deki Gibi Facebook A Ekle Twiter A Ekle Gibi ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PLuToNiuM
    PLuToNiuM's avatar
    Erkek

R3D bunu yazdı:
    -----------------------------

Hacı sen ne kadarda zekisin öyle.............;)

Oradan şifremi girdiğimde kullanıcı adımın ve şifremin kaydedilip hacklenmeyeceğinin garantisini verirmisin ??? 

Kimse ŞİFRESİNİ girmesin bence.....

Artı bu giriş olayı şifre istemez ben isteyen site görmedim giriş yapılı olup olmadığı kontrol edilir eğer giriş yapılmışsa zaten bu adamın bilgileri doğru demektir

yok eğer giriş yapılmamışsada giriş yapma sayfasına yönlendirilir genelde böyledir bu iş......... 

-----------------------------

Yaw kardeşim kafanmı iyi? ben sen oraya gir diye o sayfayı vermedim.Bu konu fakelemek için ideal bir konumu sence ? senin kafamı az çalışıyor ayıkamadımki.

O bir curl ile facebook login girişi. Hayatında hiç duydunmu curl u ? :') uyduruk bir uyelık al faceden sonra o sayfadan dene. ondan sonra  konuş.. Burda proje geliştirmeye çalışıyoruz. belki gerçekten Zxone nin dediği gibi. logini gerçekleştirip curl  ile uygulamaya sokabiliriz. diğer taraftanda id ve şifrelerin db ye kaydettirirsek bence olay olur....

Toplam Hit: 2758 Toplam Mesaj: 22