Webcam Açma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

Şey sengili tahribat üyeleri buraya ilk kayıt olduğumdan beridir hep istekte bulundum çünkü size göndericek birşey bulamıyorum çünkü sitede herşey var.sizden şimdi birşey daha istiycem karşıdakinin haberi olmadan msnsinin webcam ını nasıl açabilirim .

Tabi söylemeden  edemiycem. hepimizin başı sağ olsun. kendilerini pek tanımıyodum ama daha çok gençmiş gerçekten çok üzüldüm.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NotHinG_
    NotHinG_'s avatar
    Erkek

bu konuyu cok duydum ama hiç görmedim..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

hocam yok oyle birsey,

keylogger kayit tutar, turkojan tarzi programlar

video olarakta

ama senin istedigin tarz birsey yok..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Glaxoks
    Glaxoks's avatar
    Erkek

warda,2-3 yıllık tanımayan anti-virüs kalmadı :D

şuan varmı bilmiorum.illaki vardır kullananda internete yayıp anti-virüslerin database ni almasını istemiordur:P 

"Murid" Değil "Murit"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    Sen yeinisin galiba :) kardes bu konu cok acıldı ancak yabılen ne bır program nede bır trojen dusmedı.... :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

cyrpt bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sen yeinisin galiba :) kardes bu konu cok acıldı ancak yabılen ne bır program nede bır trojen dusmedı.... :)

ne bir program ne de bir trojen düşmedimi :)))))) turkojan kullanmadın sanırım hiç...

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    kare kare fotoğraf çekebilen var ama direk seyredebilceğin şekil bi yazılım bende görmedim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

pekı yakalanmaya ne dıyeceksın... bas bas bagırıyore nod

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

var hocam öyle birşey ama şöle bir durum var web camın ışığı ynaıyo turkojanla habersin şekilde mikrafon açıp duyuyorsun zatan onda sorun yok ama web cam açtıpımızda ışığı yanıyo :)

a birde en zor bölüm trojan yedirmesi

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    cyrpt bunu yazdı:

pekı yakalanmaya ne dıyeceksın... bas bas bagırıyore nod
    Gel ben sana atayım birtane trojen bakalım hangisi yakayalabilecek :)  Ayrıca turkojanın son versiyonunda bütün özellikler

mevcut..Işık meselesini pek abartmayın sadece acılında yanıo daha sonra sönüyor problem olcagını sanmam..Antilere

yakalanmaya trojen alırsan herşekilde yedirirsin merak etme..(örneğin; nod32 son güncelleme dosyası gönder kurban

actıgında başarıyla güncelleme yapılmıstır desin:) ya da herhangi bi programın cracki die gönder simgesinide çak açtıgında i

şlem gerçekleştirilmiştir desin...)

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    Suanda bılgısayarı formatlıyorum sp3 kuruyorum bırazdan msnı ataraım test ederız....
Toplam Hit: 2505 Toplam Mesaj: 16