folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Whatsapp Toplu Mesaj Programı Hk.

Whatsapp Toplu Mesaj Programı Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

reffkok tarafından 01/Ağu/18 13:56 tarihinde düzenlenmiştir

$-$
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

sitenin sahibi tbtden cevap verir heralde :) 

Kötü olanları aranızdan çıkarın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

Yaz toplu attırayım istedigin kadar :)

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Süper #rez

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Erkek

Whatssap api açıkken @furkiak la yapmıştık 10-20 numarayı wartla register edip atıyorduk hatta sonuna random numara karakter ekliyorduk ... Sonuç çohhhhızlı banladılar :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Whatssap api açıkken @furkiak la yapmıştık 10-20 numarayı wartla register edip atıyorduk hatta sonuna random numara karakter ekliyorduk ... Sonuç çohhhhızlı banladılar :)

Senin yöntemle bir sistem yapıp satabilirsin aslında. Ama kardan %5 isterim :P

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.r10.net/alisveris-bolumu/1854235-numara-kaydetmeden-whatsapp-tan-toplu-mesaj-gonderme-whatstr.html

Merhaba, Yeni geliştirmiş olduğum Alanında dünya'nın ilk uygulaması olan WhatsTR'yi sizlerle paylaşmak istedim. Detaylı bilgiyi fotoğraflara tıklayarak yönleneceğiniz siteden alabilirsiniz.
    Fotoğraf linkleri çalışmıyor ise:

WhatsTR 

Ref olarak denemiştim baya başarılı sistem .

Site sahibini ve hizmet sağlayanı tanımıyorum.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼 - 🅷🅾🅻🆈 @Kaptan ın daha delikanlı olduğunu kanıtlayan şahsiyet ile tanıştım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Senin yöntemle bir sistem yapıp satabilirsin aslında. Ama kardan %5 isterim :P

kodlama bilmiyorum bilsme yapabilirim , şimdiki amacım adb shell ile birlikte aynı anda 3-4 tane telefona farklı işlem yaptırmak ((sanal anroid degilde gerçek tel )

edit : buldum :)

KaptaN tarafından 24/May/18 09:18 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

https://www.r10.net/alisveris-bolumu/1854235-numara-kaydetmeden-whatsapp-tan-toplu-mesaj-gonderme-whatstr.html

Merhaba, Yeni geliştirmiş olduğum Alanında dünya'nın ilk uygulaması olan WhatsTR'yi sizlerle paylaşmak istedim. Detaylı bilgiyi fotoğraflara tıklayarak yönleneceğiniz siteden alabilirsiniz.

WhatsTR 

YA AMK BENDE HAKKATEN BİŞİ YAPTI SANDIM ELEMAN

listeden numaraları çekiyor , http://api.whatsapp.com/send?phone=905551234567 linkin sonunu değiştiriyor.

metni yapıştırıp enter'a basıyor ve bu sikindirik şeye haftalık 100 tl mi istiyor.

vay ben öleyim :D ahahaha

amk insan bari browseri ortadan kaldırır :D ne biliyim arkaplanda istekle filan yapar. çok amatörce yav

edit : hayatımda gördüğüm en amatörce uygulama bu sanırım. tanıtım videosunu izlemeye devam ediyorum. mesela resim göndericek keko

görseli seçiyor onun full path alıyor , sonra konuşmaya yine aynı linkten giriyor , baya click event hesabı pencere filan açıp path'i oraya yapıştırıp sendkeys ile enter enter çektiriyor.

ya en kötü drag-drop yap aq :D 

baristbt tarafından 24/May/18 10:58 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.leyladansonra.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Kullandım  sıkıntısız  çalışıyor.

Erkek olursa Esat Oktay, kız olursa Sabiha Gökçen
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

WhatsTR 

YA AMK BENDE HAKKATEN BİŞİ YAPTI SANDIM ELEMAN

listeden numaraları çekiyor , http://api.whatsapp.com/send?phone=905551234567 linkin sonunu değiştiriyor.

metni yapıştırıp enter'a basıyor ve bu sikindirik şeye haftalık 100 tl mi istiyor.

vay ben öleyim :D ahahaha

amk insan bari browseri ortadan kaldırır :D ne biliyim arkaplanda istekle filan yapar. çok amatörce yav

edit : hayatımda gördüğüm en amatörce uygulama bu sanırım. tanıtım videosunu izlemeye devam ediyorum. mesela resim göndericek keko

görseli seçiyor onun full path alıyor , sonra konuşmaya yine aynı linkten giriyor , baya click event hesabı pencere filan açıp path'i oraya yapıştırıp sendkeys ile enter enter çektiriyor.

ya en kötü drag-drop yap aq :D 

ben bile daha iyiyim dimi :D:D @baristbt

Toplam Hit: 3590 Toplam Mesaj: 29
whatsapp toplu mesaj