folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Whatsapp Üzerinden İnternete Çıkın

Whatsapp Üzerinden İnternete Çıkın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Github evreninden yine değişik bir proje ile karşılaştım. Amca whatsapp üzerinen tunnel yaparak internete çıkış sağlıyor. Projeyi operatorlerin sınırsız whatsapp özelliğini suistimal etmek için yapmış. Belki başka şeyler içinde böyle birşey implemente edilebilir.

https://github.com/aleixrodriala/wa-tunnel

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İncelemek lazım. Android telefonların ilk çıktığı 2009-2010 gibi telefonun DNS adresini 0.0.0.0 yapınca telefon internete giremiyordu ama Whatsapp çalışıyordu. O dönem bayağı beleşe Whatsapp kullanmıştım Turkcell sağolsun.

0.facebook.com vardı diyeyim anlayın. 🙂

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Kullanimi zor mudur? Suan kullandigim operatorde sosyal medya full ucretsiz.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Bu hafta süper box aldım önüme çıkana bak arkadaş.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

Daha üç gün oluyor vodafonedan turkcelle geçeli yav neredeydi bu alet iki yıldır

Edit: şimdi github sayfasını okudum iki wp hesabı arası tunneling yapıyor sistem. Yani sınırsız internet olan bir makineye kurmaniz gerek bir ucunu ikinci bir telefon numarasıyla. Ama bir makine kaç cliente serve edebilir bu servisi onu yazmamış bir kişiye değildir herhalde bant genişliğine göre bütün aile kullanabilecekse mantıklı olabilir gibi.

Bonibon tarafından 17/Kas/22 09:37 tarihinde düzenlenmiştir

om mani padme hum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

evdeki pc den whatsapp webi açsam, dışarıda telefon üzerinden bu sistemle beleş interneti kullanabilir miyim acaba?

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

evdeki pc den whatsapp webi açsam, dışarıda telefon üzerinden bu sistemle beleş interneti kullanabilir miyim acaba?

hayır.

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

2-3 haftadır Baileys ile uğraşıyorum ve nodejs çok bilmiyorum. Ancak anladığım kadarıyla iki whatsapp numarası ile server-client mantığı ile verileri whatsapp üzerindein gönderiyor. Whatsapp durumu çakıp numaraları engellerse sıkıntı olabilir.

Evde srver.js'yi açıp evdeki numarayı whatsapp web'e bağlıyorsunuz

telefonda client'i açıp telefondaki numarayı whatsapp web'e bağlıyorsunuz.

adam da yazmış zaten banlanabilirsiniz diye. POC olarak güzel olmuş ama ben çok zorda kalmasam kullanmazdım. evdeki internet ile vpn kurmak gibi olmuş. network paketleri whatsapp üzerinden gidiyor.

İnternete çıkışların çok kısıtlı olduğu ancak whatsapp'ın ücretsiz olduğu yerlerde, evdeki pc'nizden proxy ile internete çıkmak için kullanılabilir.

2 adet numaraya ihtiyaç var tekrar hatırlatayım.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Wp değil de telegram a  aynı zımbırtıyı yapabilsek. Vodafone telegram da daha iyi çalışıyor sınırsız İnternet. Bende wp sınırın mesela ama telegram da kullanabiliyorum sınırsız. 

alektamovikmovik
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

risk almaya degmez yedek numaraniz yoksa. whatsapp komple banlar muhtemelen cakozladigi anda

black implies white, self implies other, life implies death.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXeLanS
    eXeLanS's avatar
    Erkek

Bende Vodafone geceli iki ay oldu, WhatsApp sınırsız..Geçenlerde aylık paket bittiğinde psiphon ile denediğimde bağlantı kuruldu..Paketim olmadığı halde yeni paket alana kadar internete girebildim..Arada bağlantı kopmaları yaşadı ama neredeyse ücretsiz bir şekilde bir hafta kadar interneti kullandım..

Toplam Hit: 3842 Toplam Mesaj: 35
whatsapp