Wifi Kırmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

wireless şifresini kırmak için ne yapabilirim Programları ve anlatımı ? varmı arşivinde olan

Konu Yanlış Yere Açtıysam veya yasaksa özür dilerim.....

Memento Mori
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek

duydugum kadarıyla wepler kırılabiliyor lakin wpa wpa2 duymadım. Ama asparagas haber cok

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

öyle bi şifreleme yada yazılım yok kardeşim kıramazsın bişeye bakabilirmiyim çok acil de izin  iste kablosuz ağ ayarlarından şifreyi öğren  ordan uzaklaş :D başka bi çare yok....

maycamp85
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Azıcık forumda aramaya özen gösterin.Bunun gibi 3 konuya mesaj attım zamanında sistem ve yöntemi.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Hocam kimde wireless oldugunu bilmiyorm ki Hani Kırıyolarmış Ya Banada değil amcama Lazım Eski müridlerden :) ByChaos

Memento Mori
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXeLanS
    eXeLanS's avatar
    Erkek

wep ise kolayda wpa wpa2 kıranı görmedim...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Web kolay kırılıyor WPA2 wordlist ile kırabilirsin

backtrack işletim sistemini kullanıp kırabilirsin döküman koyucam şimdi

Buyrun kodlar felan verilmiş bulundugun cevrede web şifreleme türünü kullananlar varsa kırarsın ..

http://lifehacker.com/5305094/how-to-crack-a-wi+fi-networks-wep-password-with-backtrack

Peroksit tarafından 15/Ağu/12 16:02 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

WEP şifreleme yöntemini kırarsın backtrack veya beini ile ikiside aynı sayılır zaten beini kullanımı çok daha kolay. WPA ve WPA2 kırmak ise tamamen şans işi çünkü bunları kırabilmen için wordlist bulman gerekli ve bu wordlist içerisinde de o şifrenin bulunma ihtimali nedir onu bilemem tabiki. Mesela adamın şifresi GS1905GS gibi bişeyse wordlistte vardır mutlaka ama şifresi GS1905+* ise wordlistte pek olacağını sanmam bu şifrenin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Tabii bu işin meraklısı çok. Ben de dahil olmak üzere. Şöyle bir yöntem denenebilir. Modemlerin adresleri genel olarak aynı sayılır. Deneme yanılma yöntemi ile modeme giriş yapmayı deneyin. Yani zaten deneyeceğiniz çok fazla seçenek yok. 192.168. kombinasyonu başta olmak üzere 1.1, 1.2, 2.1, 2.2 kombinasyonlarını adres satırına yazın. Çoğu modemin giriş şifresi varsayılan olarak kalmıştır. Modem adreslerini ve giriş şifrelerini internetten kolaylıkla bulabilirsiniz.  Bir de 10.0.0.1, 10.0.0.2 vs kombinasyonlar var kullanılan. Yoksa şifre kırmak için Accesdiver türü prgramları kullanmayı öğrenmeniz, uygun wordlistler bulmanız ya da oluşturmanız, bunu yaparken de güvenliğiniz açısından kendinizi saklamak için proxylerle uğraşmanız gerek. Sonuçta yasal olmayan bir tür girişimde bulunuyorsunuz :))

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Adamlar çok güzel wi-fi modem kırıyorlar.

erc tarafından 15/Ağu/12 22:10 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Wep ise Formda vardı hatta bulayım buldum buyrun.

Ama bu yöntemi deneyeceğini sanmıyorum :)

http://www.tahribat.com/Forum-Wireless-Wep-Sifre-Kirma-Ufak-Dokuman-Elinizin-Altinda-Bulunsun-158864/1/wep

#....
Toplam Hit: 1966 Toplam Mesaj: 12