folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Win 7 Kullanıyorum Win8.1'E Geçmelimiyim?

Win 7 Kullanıyorum Win8.1'E Geçmelimiyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek
    Bolvadinli bunu yazdı
    baba3232 bunu yazdı

Kesinlikle daha kararlı ve stabil bir sistem olmuş,geçmeni tavsiye ederim eğer lisanslı bir windows 8 ürün anahtarın var ise direk 8.1 iso kalıbını indirip temiz kurulum yapabilirsin.

microsoft müşteri hizmetleri ile de görüşmüştüm, temiz kurulumu (win 8.1 iso) indirip kuramıyorsun win 8 pro ürün anahtarı ile. Bu arada sadece müşteri hizmetleri ile görüşmedim denemeye de çalıştım. ancak win 8 yükleyip güncelleme yapabiliyorsun win 8 ürün anahtarı ile.

Bizzat kurdum dostum :)

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

1 aya yakın süre kullandım fakat hiç beğenmedim, özellikle performans açısından.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdsn
    ahmetdsn's avatar
    Erkek

ne windowsmuş arkadaş geçe biliyorsanız mac e geçin yok derseniz linux dagıtımlarıda güzel ama windows pişmanlıkdır hamallıkdır bu arada mac candır kullanan bilir bide zaten windows 8 macden çalmış herşeyi sadece bi boka benzetememişler

ahmetdsn tarafından 19/Eki/13 23:03 tarihinde düzenlenmiştir

Elbet bir bildiği var bu çocukların, kolay değil yoksa bu yaşta ölmek...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    ahmetdsn bunu yazdı

ne windowsmuş arkadaş geçe biliyorsanız mac e geçin yok derseniz linux dagıtımlarıda güzel ama windows pişmanlıkdır hamallıkdır bu arada mac candır kullanan bilir

anti klişe tespit timi - vur ha vur !

linux kullanmayı bilince pek bir eğlenceli oluyor, en başta koduğumun terminaline işimiz düştü yine diye diye oohşş terminal der oldum. Stockholm sendromu işte bunlar hep...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdsn
    ahmetdsn's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı
    ahmetdsn bunu yazdı

ne windowsmuş arkadaş geçe biliyorsanız mac e geçin yok derseniz linux dagıtımlarıda güzel ama windows pişmanlıkdır hamallıkdır bu arada mac candır kullanan bilir

anti klişe tespit timi - vur ha vur !

linux kullanmayı bilince pek bir eğlenceli oluyor, en başta koduğumun terminaline işimiz düştü yine diye diye oohşş terminal der oldum. Stockholm sendromu işte bunlar hep...

yaniii.(anlatmak istediğini anlamadımda)

Elbet bir bildiği var bu çocukların, kolay değil yoksa bu yaşta ölmek...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Win8 den biraz daha iyi, ben 4 gun dayanabildim 8.1 e

Hocam windows7 ye sıkı sıkı sarıl, son düzgün windows sürümüdür.

bundan sonra ne çıkarıyorlar ben anlamadım.

Bana msdos kullandığım zamanları hatırlatıyor bir ekranda tek program, öbürüne geçmek için çıkıp diğerine giriyorduk.

Win 8.1 de bunu bana tekrar yaşatıyor o metro arayüzü.

abartmıyorum dos ve win 3.1 i tercih ederim 8 ve sonrasına.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Win8 den biraz daha iyi, ben 4 gun dayanabildim 8.1 e

Hocam windows7 ye sıkı sıkı sarıl, son düzgün windows sürümüdür.

bundan sonra ne çıkarıyorlar ben anlamadım.

Bana msdos kullandığım zamanları hatırlatıyor bir ekranda tek program, öbürüne geçmek için çıkıp diğerine giriyorduk.

Win 8.1 de bunu bana tekrar yaşatıyor o metro arayüzü.

abartmıyorum dos ve win 3.1 i tercih ederim 8 ve sonrasına.

Mına koyum microsoftun bi şeyhe travma geçirtmediği kalmıştı o da tam oldu :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

8 hala stabil ve kararlı bir sitem.Windows 7'de öyle.Windows 8 kullanıcıları için 8.1 artıları ve farklılıkları başlıklı bir yazı yazmıştım.Oku istersen;

http://www.windows8li.com/2013/10/windows-81in-artlar-ve-farklar-nelerdir.html

Bana sorarsan 8 kurup beğenmeyip tekrar 7'ye dönen bir çok kişi 8.1'i sevecektir.Özellikle mağazanın yenilenmesi ve başlangıç ekranı özelleştirme seçeneklerinin artması çok hoşuma gitti.Ayrıca SkyDrive eşitlemesi de devrim niteliyinde..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    baba3232 bunu yazdı
    Bolvadinli bunu yazdı
    baba3232 bunu yazdı

Kesinlikle daha kararlı ve stabil bir sistem olmuş,geçmeni tavsiye ederim eğer lisanslı bir windows 8 ürün anahtarın var ise direk 8.1 iso kalıbını indirip temiz kurulum yapabilirsin.

microsoft müşteri hizmetleri ile de görüşmüştüm, temiz kurulumu (win 8.1 iso) indirip kuramıyorsun win 8 pro ürün anahtarı ile. Bu arada sadece müşteri hizmetleri ile görüşmedim denemeye de çalıştım. ancak win 8 yükleyip güncelleme yapabiliyorsun win 8 ürün anahtarı ile.

Bizzat kurdum dostum :)

Hacım ben beceremedim diyelim de ipne müşteri hizetleri de öyle dedi neyse sen nasıl yaptın pm veya buradan anlatabilirmisin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

8 hala stabil ve kararlı bir sitem.Windows 7'de öyle.Windows 8 kullanıcıları için 8.1 artıları ve farklılıkları başlıklı bir yazı yazmıştım.Oku istersen;

http://www.windows8li.com/2013/10/windows-81in-artlar-ve-farklar-nelerdir.html

Bana sorarsan 8 kurup beğenmeyip tekrar 7'ye dönen bir çok kişi 8.1'i sevecektir.Özellikle mağazanın yenilenmesi ve başlangıç ekranı özelleştirme seçeneklerinin artması çok hoşuma gitti.Ayrıca SkyDrive eşitlemesi de devrim niteliyinde..

Hocam skydrive eşitlemesi derken ne demek istedin açıklayabilir misin,skydrive uygulamasından farklı bir olay mı var?

Toplam Hit: 3065 Toplam Mesaj: 29