folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Win Phone 6.5 Mouse Click Olayı ?

Win Phone 6.5 Mouse Click Olayı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Duyduğum kadarı ile win phone 6.5 in frameworkunde c# daki gibi button.Click eventi gibi bir şey yokmuş.

Şuan araştırıyorum o ayrı...

6.5 frameworkunde kulanıcı ekranda login olurken basacağı butona özellik nasıl verebiliriz ?

bununla ilgili kod örneği var mı ?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam yakında Windows Phone 9 çıkacak 6.5 nedir ? :)  Kaldı ki  Windows Phone 7 telefonlar bile ülkemize gelmedi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Hocam yakında Windows Phone 9 çıkacak 6.5 nedir ? :)  Kaldı ki  Windows Phone 7 telefonlar bile ülkemize gelmedi. 

Hocam olay telefon değil bir el terminalinde kullanılacak.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

hocam öyle birşey pek olası değil. her sürümde bunun adı click'ti. butona btn1 diye bir isim ver arkada btn1.Click += click_metodu; yaz bakalım.

yok olmuyorsa araştırma yaparken windows mobile diye arama yap windows phone 6.5 diye bir işletim sistemi yok.

düşük bir ihtimal ama bir de tap olayı var mı ona bak.

Fdumanli tarafından 17/Eyl/14 14:20 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Fdumanli bunu yazdı

hocam öyle birşey pek olası değil. her sürümde bunun adı click'ti. butona btn1 diye bir isim ver arkada btn1.Click += click_metodu; yaz bakalım.

yok olmuyorsa araştırma yaparken windows mobile diye arama yap windows phone 6.5 diye bir işletim sistemi yok.

Hocam o olmuyor işte...

Bana çalışan bir örnek kod lazım belkide bir yerde hata vardır...

Adam YES e tıklayacak veriler web servise gidecek. Ama o yese tıklanması nasıl oluyor bunda... Bana bu temel bi şey gibi geldi ama bulamadım.

zeybekustasi tarafından 17/Eyl/14 14:28 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Fdumanli bunu yazdı

Hocam o olmuyor işte...

Adam YES e tıklayacak veriler web servise gidecek. Ama o yese tıklanması nasıl oluyor bunda... Bana bu temel bi şey gibi geldi ama bulamadım.

hocam valla hiç bilemeyeceğim.

https://www.packtpub.com/books/content/development-windows-mobile-applications-part-1 şöyle birşey buldum. umarım işine yarar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Lumia 925 kullanan varmı.HEpsiburadada baya indirimde.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Lumia 925 kullanan varmı.HEpsiburadada baya indirimde.

Onun yerine Lumia 920 al daha mantıklı. 925'de ısınma sorunu var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

ISınıyor diyorlar baya.920 ısınmıyormu?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Fdumanli bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    Fdumanli bunu yazdı

Hocam o olmuyor işte...

hocam valla hiç bilemeyeceğim.

https://www.packtpub.com/books/content/development-windows-mobile-applications-part-1 şöyle birşey buldum. umarım işine yarar.

Teşekkür ederim inceliyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

ISınıyor diyorlar baya.920 ısınmıyormu?

Nokiaların alayı ısınıyor. Donanımsal bir sorun. Fakat Lumia 925 ayrı bir olay. Üstüne yumurta kır iki dakika sonra hazır olur. 

Toplam Hit: 1532 Toplam Mesaj: 18