Windows 10 Anniversary Update Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Cortana geliştirilmiş.

Windows ink gelmiş.

Screenshotlara not vs. ekliyorsunuz.

Edge Browser geliştirilmiş ve extension destekleniyor artık.

Güvenlik geliştirilmiş.

Xbox games geliştirilmiş.

Devamı burada : 

https://blogs.windows.com/windowsexperience/2016/08/02/new-video-series-this-week-on-windows-highlights-windows-10-anniversary-update/

Ek kaynak : 

http://www.chip.com.tr/haber/windows-10-anniversary-update-mercek-altinda_64239.html

Bana geldi şuan indiriyorum bakalım deneyeceğim neler göreceğiz. :)

pSkpt tarafından 03/Ağu/16 19:15 tarihinde düzenlenmiştir

İmza...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cortana'ya Türkçe geldi mi?

Edge tarayıcı adam olmuş sanırım ancak Chrome aldı başını gitti. Microsoft tarayıcı işinde ciddiyim diyorsa Android ve iOS uygulaması gelmeli.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Cortana'ya Türkçe geldi mi?

Edge tarayıcı adam olmuş sanırım ancak Chrome aldı başını gitti. Microsoft tarayıcı işinde ciddiyim diyorsa Android ve iOS uygulaması gelmeli.

Chip'de okuduğum yoruma göre Türkçe desteği yokmuş sanırım. :|

İmza...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

benim gibi güncellemesi hala gelmeyenler manuel olarak şu yolu izleyebilir;

https://www.microsoft.com/tr-tr/accessibility/windows10upgrade

exe'yi indirip verin coşkuyu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Değer mi sizce kota harcamaya? Sırf bilgisayara en ihtiyacım olan zamanlarda zırt pirt Windows güncelleniyor deyip durmasından dolayı güncellemeleri uzun zamandır kapalı tutuyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

bende güncellemeye çalışıyorum ama 0xa0000400 hatasını alıyorum bunun sebebi nedir 

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

bende güncellemeye çalışıyorum ama 0xa0000400 hatasını alıyorum bunun sebebi nedir 

superonline fiber kullanıyorsan eğer vpn kullan yada başka bir internet sağlayıcısı.

superonline fiber de yıllardır windows serverlarına bağlanamama sıkıntısı var ve kimse neyden kaynaklandığını çözemiyor amk

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı

superonline fiber kullanıyorsan eğer vpn kullan yada başka bir internet sağlayıcısı.

superonline fiber de yıllardır windows serverlarına bağlanamama sıkıntısı var ve kimse neyden kaynaklandığını çözemiyor amk

uydunet kullanıyordum hocam şimdi vpn kurup denedim ama değişmedi yine aynı hatayı verdi :/

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

http://www.windowscentral.com/windows10-anniversary-update-common-problems-how-fix

burada şimdiye kadar karşılaşılan tüm hatalar ve çözümleri mevcut hocam. incele bence.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

%99 da kaldı güncelleme halen bekliyor indirdi   filan ama kurulum bitmesine 1 kala  bekliyor..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

güncelledim yine windows old oluşturdu kodumunun 10u her güncellemede böyle mi yapacak bu ya sıkıldım artık. Bir çok şey elden geçirilmiş olumsuz yönünü görmedim ancak bıktım old klasörü oluşmasından göt kadar yer var zaten ssd de sürekli onu silmekle temizlemekle uğraşıyorum bu tarz güncellemelerden sonra.

:|
Toplam Hit: 4565 Toplam Mesaj: 28
windows 10 update anniversary yıldönümü