folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 10 Programsız Aktifleştirme - Crack

Windows 10 Programsız Aktifleştirme - Crack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

teamos-hkrg.com 

Program için de buraya bakabilirsiniz yorumlara falan bakın ama zaten zükko bişey çıkma ihtimali olmaz 

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek

crackledim. teşekkürler :=)

trader
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı

daha dün yeni ssd'ye windows 10 kurmuştum, bu konuyu görmem iyi oldu

windows'u etkinleştirdik ama inşallah bi sıkıntı olmaz

Yok ben böyle etkinleştiriyorum sorun yaşamadım henüz.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

office için yok mu kıvrak bir olay

varsa office 13 için ben de alabilirim

@echo off title Activate Microsoft Office 2016 ALL versions for FREE!&cls&echo ============================================================================&echo #Project: Activating Microsoft software products for FREE without software&echo ============================================================================&echo.&echo #Supported products:&echo - Microsoft Office Standard 2016&echo - Microsoft Office Professional Plus 2016&echo.&echo.&(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16")&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_kms*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_mak*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&echo.&echo ============================================================================&echo Activating your Office...&cscript //nologo ospp.vbs /setprt:1688 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:WFG99 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:DRTFM >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:BTDRB >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:CPQVG >nul&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:XQNVK-8JYDB-WJ9W3-YJ8YR-WFG99 >nul&set i=1 :server if %i%==1 set KMS_Sev=kms7.MSGuides.com if %i%==2 set KMS_Sev=kms8.MSGuides.com if %i%==3 set KMS_Sev=kms9.MSGuides.com if %i%==4 goto notsupported cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS_Sev% >nul&echo ============================================================================&echo.&echo. cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ============================================================================&echo.&echo #My official blog: MSGuides.com&echo.&echo #How it works: bit.ly/kms-server&echo.&echo #Please feel free to contact me at msguides.com@gmail.com if you have any questions or concerns.&echo.&echo #Please consider supporting this project: donate.msguides.com&echo #Your support is helping me keep my servers running everyday!&echo.&echo ============================================================================&choice /n /c YN /m "Would you like to visit my blog [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to my KMS server failed! Trying to connect to another one... & echo Please wait... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto server) explorer "http://MSGuides.com"&goto halt :notsupported echo.&echo ============================================================================&echo Sorry! Your version is not supported.&echo Please try installing the latest version here: bit.ly/downloadmsp :halt pause >nul

Bu kodu yeni metin belgesine yapıştırın. Sonrasında ekran görüntülerindekileri yapın.

Microsoft Office 365'i mail aktivasyonu girmeden indirip kullanmanın bir yolu var mı?

‎‎‎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliuran
    aliuran's avatar
    Erkek

çok sağol

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek

daha once bu yontem ile craklemistim hala kullaniyorum simdi farkli bir bilgisayarda denedim artik calismiyor sanirim? varmi temiz baska bir yontem. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    blackace bunu yazdı

daha once bu yontem ile craklemistim hala kullaniyorum simdi farkli bir bilgisayarda denedim artik calismiyor sanirim? varmi temiz baska bir yontem. 

Tekrar tekrar dene. 3 gündür 3-4 tane bilgisayarı hallettim bu yol ile

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı
    blackace bunu yazdı

ayni serialleri mi kullaniyorsun?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Gençler konuyu gizli yapın.

Neyse, eğer ki süreli bir şekilde etkinleştirme oluyorsa size tüyo vereyim. Bilgisayarın tarihini ileriki bir zamana alarak etkinleştirebilirsiniz tekrardan (Uzun süreli etkinleştirme olmuş oluyor.).

Sonrasında tarihi eskiye alabilirsiniz. Bu da benden olsun.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı
    blackace bunu yazdı

bendede olmadı :)
    https://prnt.sc/vj7c1q

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 9501 Toplam Mesaj: 43
windows 10