Windows 7 - Yapı 7601

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

Merhaba muridler. Bürodaki bilgisayar bi kaç gün önce sağ alt köşede şöyle bi hata verdi, internetten araştırdığım çözümlerin hiç biri işe yaramadı. Nasıl çözerim bu problemi varmıdır bilgisi olan?

windows%207%20

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Çok ilginçtir bendede korsan windows yazısı çıktı 

Neyse sonradan windowsu aktifleştirdim sistem özelliklerine girip bakıyorum 

Windowsunuz yasal diyor , fakat ne yaptıysam masaüstünden windows 7 yapı 7601 yazısı kalkmadı .

Çözümü bende merak ediyorum ? 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Removewat google aratin indirin aktiflestirin

Sonrada mmasaüstü arka plan degistirin tamamdir.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

+10000

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

+10000

Denedim olmadı hocam, başka bi çözüm yolu yokmu?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

google da forum mydigitallife yazıyorsun foruma giriyorsun soldaki arama bölümüne windows loader yazıorsun gelen ilk konuyu acıyorsun.

dosyayı indiriyorsun install diyorsun.

windows update yaparken kb971033 isimli güncelleme var onu yüklememen lazım nu arada eğer var ise kaldır

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

google da forum mydigitallife yazıyorsun foruma giriyorsun soldaki arama bölümüne windows loader yazıorsun gelen ilk konuyu acıyorsun.

dosyayı indiriyorsun install diyorsun.

windows update yaparken kb971033 isimli güncelleme var onu yüklememen lazım nu arada eğer var ise kaldır

Buda olmadı hocam, güncelleştirmeyi kaldırdım, programı yükledim, install dedim res attım yine aynı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

simdi anlattiklarimi sira ile yap oncelikle remowat falan kurduysan onu tekrar kendi kurucusu ile kaldir. daha sonra pcyi acildiginda su linkteki programi indir http://turbobit.net/svr8gplyjpl7.html indirdikten sonra sirasiyla once windowsunu 30 gunluk sureye ceviriyorsun. pc rest atma islemini bitirdikten sonra tekrar programi calistiriyorsun ve suresiz lodluyorsun sorun cozulmus oluypr ancak pc baslarken senin boot menunde degisiklik yaparak kendi boot menusu ile aciyor bu sirada hicbi tusa musa basma pc kendisi acilsin kapansin. 

bu islemlerden sora mutlaka duzelmesi lazim ayni dert bende de vardi bole duzelttim ve daha 1 kere bile sorun cikmadi hadi selametle

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

simdi anlattiklarimi sira ile yap oncelikle remowat falan kurduysan onu tekrar kendi kurucusu ile kaldir. daha sonra pcyi acildiginda su linkteki programi indir http://turbobit.net/svr8gplyjpl7.html indirdikten sonra sirasiyla once windowsunu 30 gunluk sureye ceviriyorsun. pc rest atma islemini bitirdikten sonra tekrar programi calistiriyorsun ve suresiz lodluyorsun sorun cozulmus oluypr ancak pc baslarken senin boot menunde degisiklik yaparak kendi boot menusu ile aciyor bu sirada hicbi tusa musa basma pc kendisi acilsin kapansin. 

bu islemlerden sora mutlaka duzelmesi lazim ayni dert bende de vardi bole duzelttim ve daha 1 kere bile sorun cikmadi hadi selametle

Bu şekildede düzelmedi hocam ne yazıkki.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

http://www.dosya.tc/server8/TvirOM/kdepcyenidenba_larzatenorjinalolmu_olur.rar.html

z
    ip içindeki loaderi masaüstüne çıkart

yönetici olarak aç ınstall de belli bir süre sonra ok yazısı çıkar ona tıklayınca pc yeniden başlar ve etkinleştirilmiş hale gelir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

http://www.dosya.tc/server8/TvirOM/kdepcyenidenba_larzatenorjinalolmu_olur.rar.html

z
    ip içindeki loaderi masaüstüne çıkart

yönetici olarak aç ınstall de belli bir süre sonra ok yazısı çıkar ona tıklayınca pc yeniden başlar ve etkinleştirilmiş hale gelir

Buda olmadı hocam, pc açılırken birde şu hatayı veriyor.

aa

Pc-ErrOr tarafından 14/May/13 20:21 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 8071 Toplam Mesaj: 19