Windows 7 Ses Çıkmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    violinist
    violinist's avatar
    Erkek

arkadaşlar hele şükür windows7 yi kurdum fakat ses çıkmıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Herşey için adım adım konu açacaksan işimiz var wallaha

everest programını kur ses kartının model markasına bak ve bilgisayar markasının sitesinden win 7 sürücüsünü araştır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    violinist
    violinist's avatar
    Erkek

kusura bakmayın arkadaşlar tek sorunum bu kaldı inşallah bunuda hallederim :) teşekkürler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

retrart yap

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    violinist
    violinist's avatar
    Erkek

arkadaşlar sorunu hala halledemedim yardımcı olun liütfen hala ses çıkmıyor  realtek – HD & Ac 97 bu driverı önerdiler fakat kurulumuna windows izin vermiyor  windows güvenliği diye bişey çıkıyor acaba bu windows güvenliğini nasıl devre dışı bırakabilrim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

realtekin kendi sitesinden indirirsen böyle bi problemle karşılaşcagını düşünmüyorum. farklı yerlerden indirme

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    violinist
    violinist's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:
    -----------------------------

realtekin kendi sitesinden indirirsen böyle bi problemle karşılaşcagını düşünmüyorum. farklı yerlerden indirme

yok kendi sitesinden indirdim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sen anakartın marka ve modelini bir yazsana buraya ve windows 7 32bit mi 64bit mi?

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    violinist
    violinist's avatar
    Erkek

SARI bunu yazdı:

sen anakartın marka ve modelini bir yazsana buraya ve windows 7 32bit mi 64bit mi?

MARKASI:foxconn
    MODEL:G31MXP

WİNDOWS7 64 BİT

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Senin ayrı ses kartın yok değil mi?64 bitte sorun çıkarıyo bazen..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

anakartın cd si yok mu

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 2457 Toplam Mesaj: 25