Windows 8.1 Çıktı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Beyler indirelim mi indirmeyelim mi?

Edit: indiriyorum

Dentist tarafından 17/Eki/13 21:09 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

indir hocam sorun yok.sadece güncelleştirmeden sonra sistemi tekrar temizleyip optimize etmek gerekiyor

gayet iyi

mademki türksün systeme göster ürksün
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

bu birim lisansmıdır ne zıkkımdır bende o var anladığım kadarıyla.Yani özellik ekle vs. yok.Pro sürümü var bende bunun üzerine bir güncelleme gibi 8.1 yükleyemedim ben.Nerede hata yapıyorum acaba.Ayrıca sizce geçmelimiyim hemen yoksa beklemelimi.Lisans muhabbeti nasıl çakmasını bulmamızda problem çıkarmı.Geri kaldım bu windows konularında biraz :O

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    alexfarrow bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı

indir hocam sorun yok.sadece güncelleştirmeden sonra sistemi tekrar temizleyip optimize etmek gerekiyor

gayet iyi

optimize derken? :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

mağazadan güncelleme ile yüklemeyi yaptım .. 2 saat boyunca hazırlanıyor kelimesi geçen farklı farklı cümleler kurdu..

herşey bitti metro arayüzü geldi masaüstüne tıklayınca hiç simge yok vs.. hiçbirşekilde masaüstüne şettiremedim görev yöneticisinden explorer.exe denedim olmadı zaten görev yöneticisini açınca bilmemne dll bulunamadı dedi.. neyse hiren boot ile c deki dosyaları aldım baştan format attım.. güncelleme ile sıkıntı olma ihtimali var yani.. o yüzden dvd den 0 dan yükleme yapın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

mağazadan güncelleme ile yüklemeyi yaptım .. 2 saat boyunca hazırlanıyor kelimesi geçen farklı farklı cümleler kurdu..

herşey bitti metro arayüzü geldi masaüstüne tıklayınca hiç simge yok vs.. hiçbirşekilde masaüstüne şettiremedim görev yöneticisinden explorer.exe denedim olmadı zaten görev yöneticisini açınca bilmemne dll bulunamadı dedi.. neyse hiren boot ile c deki dosyaları aldım baştan format attım.. güncelleme ile sıkıntı olma ihtimali var yani.. o yüzden dvd den 0 dan yükleme yapın

Var mı dvd için iso linklerine ulaşabilen? :D

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Var mı dvd için iso linklerine ulaşabilen? :D

ben mağazadan yükledim görünürde bir sorun yok gibi.

Sadece masaüstü sağ alt köşede SecureBoot doğru yapılandırılmadı yazısı var

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Ben ekran kartı driver ı mı bulamadım bir türlü. ati nin sitesinden bakıyorum en son windows 8 e kadar var. 8.1 driver ı yok. Ekran kartım hd 4730.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Ben de secure boot ayarını yapmaya çalışıyorum. Türk sitelerinde anlatan adam bulamadım yabancılara bakıyorum. Asus K56C

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    nolanded bunu yazdı

la windows 8.1'den sonra çıkacak işletim sistemini indirin çünkü kural şudur 

bi iyi bi kötü

good & shit

bence win 7 de win 8 de güzel bu sırayı bozdular

Toplam Hit: 8905 Toplam Mesaj: 67