folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Windows 8.1 De , Eski Windows.Old Klasörünü Silme Sorunsalı

Windows 8.1 De , Eski Windows.Old Klasörünü Silme Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Temiz kurulum yap, kurulum yaparken kurmak istediğin diski biçimlendir öyle kur,

Hocam tamam sildim problemı atlattım ama merak ettıgım temız kurulum yap demısssın ya , daha onceden windows kurmayı falan bılmıyordum onun ıcın dalga gecme :D ama mesela işletım sıstemını kullanırken ona nasıl BİÇİMLENDIRME yapıp , yenısını kurabılırım?

Ben suanda kuracagım sıstemı ındırıp DAEMON TOOLS ile ile onun iso sunu gosterıp kuruyorum , daha sonra windows.old klasorunu sılıyorum oldu da bıttıye getırıyorum ıste :D

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Windows 8.1 kurulu olan diske sağ tıklayıp özelliklere girilir, "Disk temizleyici" açılır, "Sistem dosyalarını temizle" butonuna basılır, ardından çıkan pencerede eski sistem dosyaları vs. her biri seçilip temizletilir.

Bu sayede silinemeyen "windows.old" klasörü tarihe karışmış olur.

Ehl-i Byte
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    Daft bunu yazdı

Wayy anasını bee ...!

hocam nedir bu ya :D Resmen İLAÇ , İLAÇ :D

Tozunu çırptı walla :D

ELLERINE SAGLIK ...

Bir de Win 8.1 i kurdum da sabahtan berı denemedıgım yontem kalmadı , nasıl aktıflestırıcez bu ıbne Win 8.1 i buna ilaç var mı hocular?

http://forums.mydigitallife.info/threads/49108-KMSpico-Official-Thread

Yanlız bu sadeve vl sürümünü aktive ediyor şu anda.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Edit: verilmiş farkedemedim :)

emnimax tarafından 18/Oca/14 17:16 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Windows 8.1 kurulu olan diske sağ tıklayıp özelliklere girilir, "Disk temizleyici" açılır, "Sistem dosyalarını temizle" butonuna basılır, ardından çıkan pencerede eski sistem dosyaları vs. her biri seçilip temizletilir.

Kesin çözüm, ben de böyle sildim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    bykamu bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Kesin çözüm, ben de böyle sildim.

qweqwe

beğendim teşekürler

Toplam Hit: 2083 Toplam Mesaj: 17