Windows 8.1 Harddisk %100 Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

Yokmu bu işin bir cozumu ssd ye para vermek istemiyorum su anda oyun bıle oynamıyorum pc ıle butun yontemlerı denedım cozum bulamadım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

laptop hdd ve 5400rpm ise süründürür ve bir de Windows 8.1,i Windows 8 üzerinde güncelleyerek yüklediysen işin zor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Sürekli kullanım %99 , 1 senedir falan. Artık windows sabit disk hatası veriyor , bozulmak üzere dosyalarınızı yedekleyin diyip duruyor.

Bi yolunu bulun düzeltin bu sorunu sizde disk almak zorunda kalmayın

Huerfanos tarafından 21/Nis/15 12:22 tarihinde düzenlenmiştir

Anarsistherif...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Servislerden windows search ve super fetch'i kapatınca benim problemim çözüldü.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Degistireceksin haci baska cozumu yok. Harddiskten kaynakli sorun. Ayni sorun bende de vardi msi makinede. Servisleri kapatma, backup u devre disi birakma, ram tweak falan ise yaramiyor.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Windows 8 çıkmadan önce nasıl olduğu belliydi :) Arka plana baktığınızda daha hızlı işlem yapıyor saniyeler kazandırıyor ama tasarım saçmalıkları ve bu konudaki gibi saçmalıkları yüzünden dakikalar saatler kaybettiriyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

kota da mı çözmedi durumu ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

kota koydum. aslında sorun ılk açıldıgında su anda 10 dk kendıne gelemıyor pc

birde hdd lambası hıc sönmüyor bu şekilde kullanımda bozulacağı belli bir durum en iyisi ben ssd alayım kendime 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

bende de aynı sorun vardı bende torrent açık ondan sanıyordum meğerse ondan değilmiş :) zarar vermicek bi çözüm bulan olursa yazsada yapsak

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Servislerden windows search ve super fetch'i kapatınca benim problemim çözüldü.

bazi isler icin win. sart oldu 8.1'i kurdum aynen bunlari yaparak %100 belasindan kurtuldum.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 3179 Toplam Mesaj: 21