Windows 8.1 Ücretsiz Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

arkadaşlar geçen bilgisayara format attım 8.1 kurdum, kurulum bittiğinde outlook hesabım var mı diye sordu outlook hesabımı girdim; windows etkinleştirilsin mi? diye bir uyarı çıktı etkinleştirilsini tıkladım etkinleştirildi. şuan orjinal windows 8.1 pro kullanıyorum. acaba ücretsiz mi yoksa ne oldu benim bilgisayara.

Hepimiz Onaylanma Bağımlısı Keşleriz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İçine crack gömülü kurulum dosyasından kurmuşsun. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

caps paylaştım pek crackli bir şeye benzemiyor. lisanslanmıştır falan diyor.

ameros tarafından 22/May/15 21:56 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    ameros bunu yazdı

caps paylaştım pek crackli bir şeye benzemiyor. lisanslanmıştır falan diyor.

Mustafanın demek istediği kurduğun windows 8.1 içinde kendaktivasyon entegresi olan modifiye işletim sistemi olabilir.

Elindeki windows 8.1 iso su msdn sürümü olsaydı orada o şekilde aktivasyon yapamazdın.

Zaten kms activation yapıldığında (kms pico gibi yazılımlarla) senin gösterdiğin şekilde lisanslanmış gözüküyor.

Edit: Keşke aktivasyon için gerçek outlook hesabını girmeseydin, kötü niyetli insanlar bu şekilde aktivasyon dalgası ile aynı zamanda outlook hesabının şifresini ele geçirebilir.

torpedo_XL tarafından 22/May/15 22:05 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

peki ben bu windows'un orjinal olup olmadığını en kesin ne şekilde anlarım. var mı bir yolu. internette yazan orjinalliği anlama yöntemlerinin hepsi turtuyor.

ameros tarafından 22/May/15 22:08 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    ameros bunu yazdı

peki ben bu windows'un orjinal olup olmadığını en kesin ne şekilde anlarım. var mı bir yolu.

Hocam eğer kendin lisans satın almadıysan orijinal olma şansı yok.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netWire
    netWire's avatar
    Erkek

http://i.hizliresim.com/zAJg6R.png

http://i.hizliresim.com/vEJmOr.png

CMD'yi yönetici olarak çalıştır hocam. Komutların çıktısı ekrandaki gibi değilse heyecanlanma :D

Fatal error: Call to undefined function mutlu_ol() in hayat.php
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    ameros bunu yazdı

peki ben bu windows'un orjinal olup olmadığını en kesin ne şekilde anlarım. var mı bir yolu.

Hocam eğer kendin lisans satın almadıysan orijinal olma şansı yok.

:) 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Windows orjinali dediginiz şey neyden kasıt acaba ?

Adamlar zaten orjinal msdn iso üzerine güncelleme yapıyorlar. Kms lisanslama işlemi de orjinal bir lisanslama servisi. Çoğu şirket bilgisayar larinda offline olarak kullanılıyor bu sistemi. Sadece çalışan bir Kms servisi kullanmak en makbul olanı. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende kms pico ile cracklemiştim ama 

üniverste Öğrencisi olduğumdan Dreamspark dan ücretsiz 8.1 in keyi ni aldım mis gibi crack le uğraşmaya değmez ücretsiz orjinal miss gibi 

Varsa tanıdığın üniversite öğrencisi öyle yap sende hocam

forunda konular mevcut 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Katiliyorum Serdar hocam, en stabil olanı key almak, ama kms programları da işe yarıyor yani. Hele ki virüs programı varsa program dan kms klasörü taranmayan öğölere ekledik mi mis. 

Toplam Hit: 2658 Toplam Mesaj: 12