folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Windows İçin Dsploit Veya Faceniff Benzeri Programlar Var Mı

Windows İçin Dsploit Veya Faceniff Benzeri Programlar Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Başlık yeterince açık zannedersem. Android telefonlarda kullanılabilen dsploit ya da faceniff benzeri programların yapabildiklerini bilgisayarlardan da yapabiliyor muyuz , yapabiliyorsak bunları yapan programlar hangileri ?

Yapamıyorsak eğer sorum şu ki : Ufacık telefonun yaptığını neden bir bilgisayar yapamıyor ?

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

TAKIP ...

Artı hocam dsploit ya da faceniff kullanabılıyormusun androıdde detaylı?

Bende ıkısı de yuklu hatta Network Spoofer da var ama arat tarat bır sonuc alamıyorum sadsece WifiKill ile baglı olan 3 - 5 pc yi kesebılıyorum :D

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

TAKIP ...

Bende ıkısı de yuklu hatta Network Spoofer da var ama arat tarat bır sonuc alamıyorum sadsece WifiKill ile baglı olan 3 - 5 pc yi kesebılıyorum :D

wifikill büyük nimet gerçekten. :D dsploit'de sıkıntı var hocam wifi a bağlı olanları görebiliyorum internetlerini kesebiliyorum ancak sayfalarını açmak üzere gösterilen cihazların üzerine tıkladığımda kontrol ekranı açılıyor birkaç saniyeliğine ancak tekrar bir önceki sayfaya atıyor. busybox yükleyince düzeliyor falan gibisinden bir şeyler okuduysam da sonuç alamadım. Replika s4 kullanmama bağlamıştım durumu ancak bilemiyorum. Faceniff ise tam bir facia kesinlikle çalıştıramadım. Ancak droidsheep mükemmele yakın çalışıyor diyebilirim. Facenifften çok daha kullanışlı ayrıca.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    exchanger bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı

TAKIP ...

wifikill büyük nimet gerçekten. :D dsploit'de sıkıntı var hocam wifi a bağlı olanları görebiliyorum internetlerini kesebiliyorum ancak sayfalarını açmak üzere gösterilen cihazların üzerine tıkladığımda kontrol ekranı açılıyor birkaç saniyeliğine ancak tekrar bir önceki sayfaya atıyor. busybox yükleyince düzeliyor falan gibisinden bir şeyler okuduysam da sonuç alamadım. Replika s4 kullanmama bağlamıştım durumu ancak bilemiyorum. Faceniff ise tam bir facia kesinlikle çalıştıramadım. Ancak droidsheep mükemmele yakın çalışıyor diyebilirim. Facenifften çok daha kullanışlı ayrıca.

droidsheep ne yapar? :)

Bi arastırayım :)

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    exchanger bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı

TAKIP ...

droidsheep ne yapar? :)

Bi arastırayım :)

wifi üzerindeki bağlı cihazların internet hareketlerini kısmen de olsa görüntüleyip kişisel sayfalarına girebilmeni sağlıyor. :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Takipp

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Windows değilde Linuxta oluyor o dediğin.

Özellikle gündem konusunda yazıp yazıp mesajı göndermeden tarayıcının geri tuşuna basıp çıkıyorum. Mesajı gönder tuşuna bastım sayıyorum. Sizede öneririm. Değmez...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

yaparsın niye yapamayasın 

session hijacking olayıdır bunu da trafik analizi yapan ettercapdır

örnek https://www.youtube.com/watch?v=nDdem7l5KZw

youtubedan buna benzer videoları izlersin 

windowsda wireshark aracını deneyebilirsin filterden http cookie olarak aratıcan bu önce kablosuz ağ paketlerini yakalıyacak sonrasını bu videodan izleyebilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=JhIlFxBOdVw

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Windows değilde Linuxta oluyor o dediğin.

Bir dönem linux kullandım ancak bilgisayarım cayır cayır yanıyordu. Windows'ta 90 dakika giden şarj 20 dakikada bitiyordu , windows'a geçmek zorunda kaldım. Bu sorunları aşmamın bir yolu varsa dönmeyi çok istiyorum linux'a.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

yaparsın niye yapamayasın 

session hijacking olayıdır bunu da trafik analizi yapan ettercapdır

örnek https://www.youtube.com/watch?v=nDdem7l5KZw

youtubedan buna benzer videoları izlersin 

windowsda wireshark aracını deneyebilirsin filterden http cookie olarak aratıcan bu önce kablosuz ağ paketlerini yakalıyacak sonrasını bu videodan izleyebilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=JhIlFxBOdVw

sağolasın , izleyip deneyelim bakalım. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

session hijacking

arp poisoning

aradığım araştırma kelimeleri bunlar hocam. Ayrıca windows ortamında firesheep firefox eklentisini de kullanabilirsin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2384 Toplam Mesaj: 13