folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Windows Phone Uygulama Önerileri

Windows Phone Uygulama Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sonsabah27
    sonsabah27's avatar
    Erkek

uygulama sıkıntısı çok büyük. mağaza takıntın yoksa telefonları harika. dediğim gibi sorun sadece uygulamaların azlığı..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

- Cep Feneri

- Dosyalar

- Dream League Soccer

- Facebook

- Klasörler

- Office Lens

- Pdf Reader

- Remote Desktop

- Shazam

- Translator

- Twitter

- Whatsapp

- Yandex Haritalar

- Yandex Navigasyon

Yükle bunları zaten yeterli gelir. Market fakir diye söylüyorlar ama emin ol ki kullanacağın uygulama 5'i geçmiyor

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    Pawlow bunu yazdı

6tag mutlaka instagram yerine tercih edilecek ilk uygulamadır. amoled ekran olduğundan siyah tema ile çok farklı oluyor. bendel925 kullanıcısıyım tüm arkadaşlarımın çok beğeniyor. 35mm tavsiye ederim sinemalar uygulaması çevrımdışı sözlük mevcut çeviri için ama tureng sözlukte var bunlarıda bulundurmanı tavsiye ederim dosyaları indir bazen bşiler indirince bulmak kolay oluyor office lens mutlaka olmalı okulda yada bir sunumda kamera ile direk sayfayı alabiliyorsun tarayıcıdan almış gbi.  duolingo mevcut ing pratikler yapmak için boş zmanlarında oyun oynamak yerine tavsiye ederim. mutlaka haritalarında tr haritasını indir bir kere net olmasada naviasyonun olsun. yandex haritalar trafik için iyi bir çözüm. yine here maps bağlantın olduğunda trafiği hesaplıyor. ing kullanacaksan cortanayı kulanablirsin. appleın sirisi gbi. run the map kullanabilirsin koştuğun güzergah süre gbi bilgilerii depoluyor. uber geldi bunuda bulundur istanbulda yaşıyorsan. picsart ve phototastic collage de fotograf düzenlemeri için kullanıcabilinecek programlar. geri kalan herşey için kendi baz uygulamaları yeterli oluyor zaten.

çok teşekkür ederim hocam işte aradığım da buydu :) picsart'ı aktif kullanıyordum fakat wp de değişik gibi kullanamadım çin malı gibi geldi dicem de biri zaten çin malı :) :D Allah razı olsun 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

- Cep Feneri

- Dosyalar

- Dream League Soccer

- Facebook

- Klasörler

- Office Lens

- Pdf Reader

- Remote Desktop

- Shazam

- Translator

- Twitter

- Whatsapp

- Yandex Haritalar

- Yandex Navigasyon

Yükle bunları zaten yeterli gelir. Market fakir diye söylüyorlar ama emin ol ki kullanacağın uygulama 5'i geçmiyor

Doğru diyorsun Teşekkür ederim hocam 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

youtube yoksa "METROTUBE" var ve 2 3 daha güzel alternatif var ? instagram beta olsada iş görüyor ? SNAPCHAT mevzusu ilgilileri için sıkıntı bi tek o kadar gerisi gayet yeterli uygulamaların bilen bilmeyen konuşuyor

youtube'un olmama sebebide google ın yavşaklığı

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sadece Snapchat olsa iyi. Banka uygulamaları ya yok yada yıllardır güncelleme almamış. Mesala Garanti bankasının uygulaması yıllardır aynı. Hatta aradım sordum sizi arayacağız dediler, 1 hafta sonra Windows işletim sistemine güvenlik güncellemesi harici güncelleme gelmeyecek dedi adamlar. Turkcell'in bi tek Gençturkcell uygulaması kaldı, Avea ve Vodafone uygulamalarını kaldırdı marketten. 

Pazar payını %3'ten, %1.7'ye düşüren bir işletim sisteminden bahsediyoruz. Burada tüm emek Microsoft beyciğimin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Kesinlike katılıyorum hocaya,şuan uygulama ismi örnek vermiyim ama yeni çıkan uygulamalara bakıyorsun iOS ve Androide çıkıyor genelde tabi insanın morali bozuluyor eziklik hissi oluşuyor :) bunu halen Windows Phone kullanan biri olarak söylüyorum.Bazıları bilip bilmeden konuşuyor felan denmiş ama 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

Kesinlike katılıyorum hocaya,şuan uygulama ismi örnek vermiyim ama yeni çıkan uygulamalara bakıyorsun iOS ve Androide çıkıyor genelde tabi insanın morali bozuluyor eziklik hissi oluşuyor :) bunu halen Windows Phone kullanan biri olarak söylüyorum.Bazıları bilip bilmeden konuşuyor felan denmiş ama 

Sende 820 vardı ekranı ne yaptın hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

Sende 820 vardı ekranı ne yaptın hocam ?

http://www.tahribat.com/forum/lumia-820-ekran-rengi-sorunu-211566/2

arada yiğen arada ben kullanıyorum hocam öle 1020 de var felan :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1020 efsane cihazdır. Ama Nokia mal gibi tuttu cihazı 720p ekran ve hafıza kartı girişi olmadan üretti. Kamera odaklı bir telefon çektiğin fotoğrafları kaliteli olarak bakamıyorsun telefondan. Hafıza kartı takılmıyor 32 GB hafızaya mahkumsun. 4K video çekme özelliğinide bilerek vermediler zaten. 930 vs aldı 4K çekim güncellemesini.

Toplam Hit: 2516 Toplam Mesaj: 22
app windows phone uygulama