folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Windows Xp,Windows Vista, Ve Linux

Windows Xp,Windows Vista, Ve Linux

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    linux tabiki daha doğrusu ubuntu bence herkes denemeli..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

Vista = Stabillik , Güvenlik , Görsellik

Win 7'nin temellerini atmış, öğrenmiş olursun/uz.

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Master bunu yazdı:
    -----------------------------

vistayı nasıl öneriyorsunuz bilmiyorum :) vista son yıllarda cıkmıs en dengesiz sistemdir. microsoftun bir yetkilisi de acıkladı vista henüz yapım asamasında bir sistem..acele ettiler.. ama pardus veya ubuntuyu mutlaka denemek istiyorm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    sana gore dengesiz olabilir bu baska birisinin kullanmayacagi anlamina gelmez ..vistayi configure edersen cok iyi calisir ve vistaki bircok yeni ozellik var senin bunlarla isin olmadigi icin ve kullanmadigin icin .. bilmiyo olabilirsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

Master bunu yazdı:

vistayı nasıl öneriyorsunuz bilmiyorum :) vista son yıllarda cıkmıs en dengesiz sistemdir. microsoftun bir yetkilisi de acıkladı vista henüz yapım asamasında bir sistem..acele ettiler.. ama pardus veya ubuntuyu mutlaka denemek istiyorm

kime göre neye göre demez mi insan...

sana göre hocam sana göre...

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=83409&sayfa=1#862658

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Martech bunu yazdı:
    sana gore dengesiz olabilir bu baska birisinin kullanmayacagi anlamina gelmez ..vistayi configure edersen cok iyi calisir ve vistaki bircok yeni ozellik var senin bunlarla isin olmadigi icin ve kullanmadigin icin .. bilmiyo olabilirsin

ben 4 gün kullanma şansı buldum :) yavaş geldi bana alışkın olmayan kullanamıyo gerçekten.. ama herkes alıştığında kullanılabilitesi yüksek her işletim sisteminde sorun çıkıyo mükembel bişey yok çıkar ve mükembelleşir kullanımı kolaylaşır ben usb bellekleri hemen güvenle çıkarmasını sevdim xpnin ameleliğinden kurtulmuş gibi.. 

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

görsellik ubuntuda daha fazla değil mi vistaya göre? yoksa ben mi yanlış biliyorum?

edit: http://www.youtube.com/watch?v=ZxfSwzhSn1c

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    kavga etmeyin sorunu çözüyorum xp ve linux karışımı :) :) http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=bu%20xp&folderid=79383

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    İş yerimde Linux evde mecbur olmasan evde de Linux A.Ö.F için mecbur Windows vista kullanıyorum kahrolasılar onu bile zaruri yapıyorlar.

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celoron
    celoron's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

sorunsuz ve rahat kullanmak istiyorum diosan , xp

özgürlük istiorum diosan , linux

ibnelik olsun diosan da vista..

özet budur :|

Microsoft isn't evil, they just make really crappy operating systems. Linus Torvalds
Toplam Hit: 2574 Toplam Mesaj: 25