folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Wish.Com Üzerinden Alışveriş Yapan?

Wish.Com Üzerinden Alışveriş Yapan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Çok uzun süredir aliexpress üzerinden alışveriş yaparım seviyem A3 lere kadar yükseldi fakat wish.com 'u bilmiyordum yani daha önce hiç alışveriş yapmamıştım. Dün hocamla görüşürken burdan 2TB lik bir flash aldığını ve sadece 60 tl+kargo ödediğini söyledi. Bende tecrübelerime dayanarak hocam yazılımsal olarak 2TB gözüküyordur o kadar yoktur filan dedim adam açtı gösterdi harbiden 2 TB. içinde bir sürü arşiv var.

Daha önce de amazon üzerinden 128 ve 256 GB flash aldığını ve bunlarada yine 60 tl ödediğini söyledi. 

Kafam karıştı ve eğer sizlerden de böyle alanlar varsa memnun musunuz söylerseniz çok sevinirim. Ve bildiğiniz güvenilir satıcının linklerinide eklerseniz çok iyi olur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

Bi ara yine konusu açılmıştı bu sitenin. 3 farklı ürün aldım 3ünün de para iadesi yapıldı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek
    GNDZYRYN bunu yazdı

Bi ara yine konusu açılmıştı bu sitenin. 3 farklı ürün aldım 3ünün de para iadesi yapıldı.

Neden iade oldu hocam nasıl bir sorun oldu anlatır mısın?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Gondericiye bagli biraz. Defalarca alisveris yaptim. Para iadeside oldu sikintisiz gelen de oldu. Hatta gecen hafta uc tane saat geldi biri kargoda zarar gormus diger ikisinde bisey yok. Saticiya ulastim ama pek tinmadi. Sans isi biraz hele elektronik cihaz. Adam duzgun gondersede kargo problemi sikinti. Uzerinde fragile yazan poseti adam balkona atmis. Aciklamasi calinir diye attim oraya diyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

4yıl önce bir saat almıştım hâlâ bekliyorum 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

O fiyata o kapasite gerçekten doğruysa içindeki filmi bilgisayara kopyalamadan izleyim desen bile film hd ise 3 Mb kotası dolmuş internetten film izler gibi takıla takıla izlersin. Çok vaktim var 1 GB'ı 10-15 dakikada kopyalasın beklerim diyorsan al.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

O fiyata o kapasite gerçekten doğruysa içindeki filmi bilgisayara kopyalamadan izleyim desen bile film hd ise 3 Mb kotası dolmuş internetten film izler gibi takıla takıla izlersin. Çok vaktim var 1 GB'ı 10-15 dakikada kopyalasın beklerim diyorsan al.

Hocam usb 3.0 olduğu için çok hızlı şekilde kopyalama yapıyor inan hiç takılmıyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Site olarak ücret iadesi almıştık.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

3 5 euro ya drone satıyolardı. Para iadesi yapıldı diye biliyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

Hocam için rahat siparişini yapabilirsiniz. Ben yıllık birkaç bin euroluk sipariş veriyorum. Gelen geliyor, bozuk kırık vs oldumu paranı iade ediyorlar. Genellikle ürünler vermiş oldukları gün ulaşıyor eline. Dün yeni bir ürünüm geldi yine. Bozuk değilse bile bozuk dediğinde yine paranı ödüyorlar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek
    byhewal bunu yazdı

Hocam için rahat siparişini yapabilirsiniz. Ben yıllık birkaç bin euroluk sipariş veriyorum. Gelen geliyor, bozuk kırık vs oldumu paranı iade ediyorlar. Genellikle ürünler vermiş oldukları gün ulaşıyor eline. Dün yeni bir ürünüm geldi yine. Bozuk değilse bile bozuk dediğinde yine paranı ödüyorlar.

Hocam hiç flash bellek satın aldınızmı peki? söylenilen gibi çıktı mı?

Toplam Hit: 2574 Toplam Mesaj: 26
flash wish.com