folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder WOLFENSTEIN Oynayanınız Var Mı?Varsa Güzelmi

WOLFENSTEIN Oynayanınız Var Mı?Varsa Güzelmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    smoke bunu yazdı:
    -----------------------------
    onlar var bende istiyosan yollıyım

bi haftadırda boş kaldıkca river raid oynuyorum takdım joystiğide direk commodore havası

emulatorleri yapanlardan allah razı olsun ne öle cs filan ben bunlarla dogdum yaff 3d filan bayıyoo adamı artık :)))
    -----------------------------

sendeki wolfenstein in emulator u degil dimi ?
    bana yollarsan sevinirim nostalji yapalim...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek

baba linki koyuyorum aşagı wolf3d için

emulatorlerde commodore oyunları için 5-6 yaşındayken oynadığım oyunları buldumda cok seker yaff bolderdesh bile var yaff :)))

istersen onlarıda koyıyım siteye commodore oyunlarını ve emulatorlerini filanda :))

http://www.lastminuteyachting.com/iz/wolf3d.zip

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scourge_of_God
    Scourge_of_God's avatar
    Erkek
    oyun süper tek kötü sey dünyayı kurtaran adamsın. bide böle yaratıklarla falan dövüsüon oralar kötüolmus bence. ben son bolumde heinrichi yenemedim gitti mesela. ruh falan yolluo bole sacmalamıslar ama oyuna diecek yok harika.2000de mi 99damı cıktı hatırlamıom ama simdiki oyunlara bile tas cıkartır. oyunun gidishatı cok güzel. bide halflife gibi farklı karakterlerde oynama olsa mesela o siyah kıyafetli adamları secebilsen cok ii olur hatta cosar. mesela halflife bi dünya oyun cıkardı blueshift falan

Sc0ur9e 0f 90d was here
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WoLFanStaiN
    WoLFanStaiN's avatar
    Erkek
    baq arkadasım WOLFEiNSTEIN gerçekten güzel oyundur oynadıgım ilk savaş oyunuydu ondan sonra medal of the honnor oynadım oda bitti ondan sonra başladım call of the datty oda bitti
    yenibi savaş oyunu ariyorum oynamadıysanız call of the datty tafsiye ederim gerçekten manyak bi oyun baya geliştirmişler..

www.MidnighT.Tr.Gs
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeky
    zeky's avatar
    Erkek
    wolf benimde çok sevdiğim bir oyun du bir sürü gizli bölüm vardı mesela resimlerin arkasın da silahlar var dı hu ha ho lar vardı wolf volfied dave bugbomber prehistorik bunlar benim çocuklukta crack lediğim oyun lar her şeylerini değiştirmiştim ben hacker liğe bu oyunları mahvetmekle başladım

Sistem çöker code kalır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    666wicked666
    666wicked666's avatar
    Erkek
    zeky sende harbiden beyin var mı??
    cracklemekle oyunu mahvetmenin ne alakası var.daha crackin ne olduğunu bilmiyorsun bide çocukluğumda cracklediğim oyunlar diyorsun git yaaa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiA
    MiA's avatar
    Erkek
    c:\games\wolf\wolf.exe

hakkını vermek lazım ilki de göz bozuyodu ikincisi de bozdu. 386dxlerle oynadıımız wolfün ardından gerçekten de beklenen kalitede bi oyun geldi. ancak son bölümde bulunan boss biraz saçma olmuş :PP ama çok ii oyundur affetmeyn, oynayın :)

goril.BAS
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahkaha_100
    kahkaha_100's avatar
    Erkek
    STRAKER dostum ben bu oyunu onlıne oynuyorum harıka oluyor yanı onlıne adı Wolfenstein - Enemy Territory bunu mutlaka tavsıye ederım ıstersen sana setup yollarrım

NasıL Biriydi? Küçük Bir Çocuktu YaLnızdı... GüLmezdi, GüLse öLürdü..! Görmezdi, Görse öLürdü..! Uyumazdı, Uyusa öLürdü..! Sevmezdi, Sevdi... Ve öLdü..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeky
    zeky's avatar
    Erkek
    senin crack ten haberin yok burda crack dedigim kodlarını çözüp içerigini değiştirmek yani şifreleri cracklemek senin bildigin cd deki crack dosyası degil

Sistem çöker code kalır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    professional
    professional's avatar
    Erkek
    ben oynadım manyak bi oyun oyna oyna bitmiyo ama ÖpÜlDüNüZ

AşKsIz BiR HaYaT EtSiZ KeBaP'A BENZER
Toplam Hit: 6055 Toplam Mesaj: 27