Word Şifresi Kırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

arkadaşlar elimde bi word dosyası var bunun şifresini kırmam lazım brute force demeyin tahmini süre 6 gün falan diyo

bildiğiniz iyi bi program yada iyi yöntem varmı yardımcı olursanız varya cok makbule gececek

yapamazsam 1000başı azıma zıcar  

şunun şurasında 35 gün kaldı askerlik tezkere vermez walla 

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek
    brute force den başka bi yöntem bilmiyorumda  o kadar mühim bişeyse  professionel ellere  götürsün hocam sana  nie kitliyo :/

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

bilgisayar mühendisiyiz ya garnizonda başka alternatif yok illa yapmam lazım

başka kitlicek adam yok doğal olarak bana kitledi

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nikita
    nikita's avatar
    Erkek
    bi ara exel için olanları kullanmıştım işe yarıyordu ama word için olan varmı bilmiyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    başka bi alternatifi olan yok mu yaw 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    asker kardesim dosyayı bana pm yolu ile yollayabilirmisin ? bi bakayım tabi Sakıncası yoksa

www.tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    kardeş binbaşı banada vermio dosyayı yanında kırmam lazım şifreyi önemli galiba

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek

dengesiz bunu yazdı:
    -----------------------------
    kardeş binbaşı banada vermio dosyayı yanında kırmam lazım şifreyi önemli galiba
    -----------------------------

Hocam Böyle İşleri Sevmiyorum Ya S***m Hıyar Yesende Bu Yemesende Bu demeye getiriyolar :@

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

hocam madem askeriyedesin, en iyi bilgisayarı bul

www.phazeddl.com dan passware indir...

bruteforce başla...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    aha yunus  amca  askerde kaldı  puhaha  ne var  1 sene  daha fazla  yap vatana millete hizmet :D

matematik24.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    arkadasım mail adresini pm ile yolla sana programi atayim.Su an flash diskte oda arkadasta persembe alıcam onun icinde olucak..İsteyen arkadaslar olursada upload etmeye calısırım exel icin olanıda war..İs yerındeki gotler sifreleyince bazı seyleri mecburiyetten kastım buldum ama program full deil tek kotu yanı bu

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
Toplam Hit: 15484 Toplam Mesaj: 16