Wordpress Seo Ayarı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

http://www.teknolojilabs.com/wordpress-seo-ipuclari-ve-sitemap-olusturma-1/  buraya bir bakabilirsin.Düzenleyip genişletmiştim.2 tane daha eklemiştim seo ile ilgili kendi farkettiklerimden.Sitemap oluşturm ada var wordpress için.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

yeni konu açmamak adına ''seo'' kavramı hakkında bazı sorularımı buraya yazmak istiyorum.

-bir sitenin google ad sense geliri ve hit'i bol bir hale gelebilmesi için upload edilen her resime 'alttag' veya 'alternate text' konulması fayda sağlar mı?

-post/topic tag kavramı az ve öz kullanılması gereken mi yoksa çok ve çöp kullanılması gereken bir kavramdır?

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

bu eklenti işine yarar

http://www.arnebrachhold.de/redir/sitemap-home/

onun dışında url ayarını postname yaparsan ekstra bi şeye gerek yok.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

hocam onları yapmasını biz de biliyoruz. ben altenate text ve tag kavramları hakkında iki tane şey sordum, onlara cevap istiyorum.

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
Toplam Hit: 1831 Toplam Mesaj: 15