folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder World Of Warcraft Başlama Rehberi İstegi

World Of Warcraft Başlama Rehberi İstegi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, ben wow a başlamak istiyorum. Ama sorun şu ki ben 2004-2005 döneminden kalma birisiyim, çok fazla eklenti paketi çıkmış ve nasıl başlarım bilemedim. Hangi oyunlari almalıyım, kaça mal olur ve nereden almalıyım? Kredi kartı olmadan pre-paid kart ile oyunu oynayabilir miyim? Elimde troy kart var ve sanırım o yurtdisinda geçmiyor, o yüzden pre-paid kart gerekiyor. Bir yol gosterirseniz sevinirim.

Saygılarımla.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Hocam battlechest + bfa alman yeterli. Bunları aldığın zaman 30gün de game time veriyor zaten. Direkt oynamaya başlayabilirsin. Ayrıca evet 30 günün sonunda prepaid ile devam edebilirsin 

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Bfa yi bu ay almasam olur mu? Sadece battleschest yeterli olur mu?

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

bende bir online oyun arıyorum ama bu oynanır mı bu saatten sonra bilmem. bot fln var mı silkroad tarzı =)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Bfa yi bu ay almasam olur mu? Sadece battleschest yeterli olur mu?

BFA almaz isen 120lvl a kasamazsın 110lvl da kalırsın. 110lvl'a kadar olan dg-raid yada savaşlara katılabilirsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

bende bir online oyun arıyorum ama bu oynanır mı bu saatten sonra bilmem. bot fln var mı silkroad tarzı =)

hocam sro daki lv kasıyım öyle pvp yapıyım gibi bir mantığı yok bu oyunun benim anladığım kadarıyla exp kasmak başlı başına bir deneyim ben yıllarca anlamamıştım cabal da claslar arası çok keskin geçişlerin olmamasını aslında bu daha fazla hareket sağlıyor karaktere wow dada böyle bir durum var sanıyorum başlangıç videolarından birini izlemiştim hem warior hem healer falan olabilirsiniz mi ne diyordu anlatan arkadaş - bu aydınlanmayı yaşadıktan yıllarca niye ko oynadım diye kendime sordum şimdi çöpmüş diyorum kendi kendime... 20 sene sonra bakalım belki wow a başlarım :D

ayrıca bilgili hocalar bu konu üzerinede yazarlarsa çok güzel olabilir.

akmarky tarafından 02/Ara/18 23:14 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Benim kredi kartı oto ödemeden bu ayda prepaid parası kesmiş :(  Zaman bulursam takılabiliriz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

beyler bende başladım TN de 4-5 arkadaş oynuyoruz 

işinde gücünde guildler var ise katılmak isteriz

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı

hocam sro daki lv kasıyım öyle pvp yapıyım gibi bir mantığı yok bu oyunun benim anladığım kadarıyla exp kasmak başlı başına bir deneyim ben yıllarca anlamamıştım cabal da claslar arası çok keskin geçişlerin olmamasını aslında bu daha fazla hareket sağlıyor karaktere wow dada böyle bir durum var sanıyorum başlangıç videolarından birini izlemiştim hem warior hem healer falan olabilirsiniz mi ne diyordu anlatan arkadaş - bu aydınlanmayı yaşadıktan yıllarca niye ko oynadım diye kendime sordum şimdi çöpmüş diyorum kendi kendime... 20 sene sonra bakalım belki wow a başlarım :D

walla hocam cabal online,cabal 2  de oynadım knight online nin pvp si, csw kale savaşı vs hiç bir oyunda yok.

Break Dance Bboy MaxeL
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı
    akmarky bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı

walla hocam cabal online,cabal 2  de oynadım knight online nin pvp si, csw kale savaşı vs hiç bir oyunda yok.

csw :D jr :D bizim mahallenin 93-94 tayfası esnaf ise ko yüzünden

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

black desert online bi dene derim.

Ignorance is bliss.
Toplam Hit: 2998 Toplam Mesaj: 22
wow world of warcraft rehber