Wow Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

Ahali selamlar olsun,

yılların verdiği Knight müptezelliğinden sonra artık insan gibi hile vs gibi şeylerin çok olmadığı , güvenilir, hem job,quest vs gibi çeşitlilik anlamında zengin bir oyun aramaktaydım ve haliyle aldığım duyumlar önerileri neticesinde WoW denen illete bulaşmak istiyorum fakat ne yalan söyliyim zerre bilgim yok oyuna dair. Forumda bu oyuna yıllarını vermiş bilgilendirebilicek mürid kardeşlerimizden bilgiler rica etmekteyim.

hadi görelim elleri ..

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

aynı şeyi bende merak ediyorum. bunun dışında tek başıma takılıcam diyorsan hocam cabal online gerçek anlamda oynadığım en iyi oyunlardan birisi. bireysellik ön planda ve efektler vs çok çok iyi

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

ona da bakarım ama harbiden knight gibi player'ı müşteriden başka birşey gormeyen pay to win mantığından, grafik motorunun bokluğundan buglarından herşeyinden cok sıkıldım (pv'si bile aynı ..),

akabinde sürükleyici olması, detayların bolca olması, güvenliği vs cezbediyor uzun yıllardır ama başlamaya bir türlü nıyetlenememiştim şimdi kırdım kafayı wow'a saracağa benziyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Wow şuan 2 paket biri classic diğeri sürekli paketler gelen wow .

Classicde 60 lvl e kadsr ilerleyebilşyon , daha az kafa yoruyor .

Diğeri normal wow . Wow game time ve paket alınan bir oyun . Paketi aldığında ömrü boyunca sende kalıyor ama game time alman gerekiyor . Plati ru da 50 60 lira denk geliyor normal alırsan 85 lira . Plati dem alman icin register olurken VPN le Rus server üzerinden sign up olman laızm sonra plati den kodu alıp wow a giriyon . Rus key alman , eu de oynamama sorun çıkarmıyor . İlk de normal wow paket alıdpında yani classic içinde 30 gün game time alıyor o yüzden ilk 30 gün para vermicen ekstra play store da 30 lira felandı .yani böyle geniş bir oyun , yaratıcılıkla geliştirilmiş gerçekten oyun , qıestleri yaparken okumanı öneririm . Oyun bazen bir kitap gibi ufkunu açıyor adamın , ilginç yönleri var .

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Final Fantasy XIV bakmanı öneririm hocam.

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Knight wow yanında osuruktur. Wow benim bile 600 günümü yemiş oyundur. Knigt esrarsa wow eroindir. Girme derim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Knight wow yanında osuruktur. Wow benim bile 600 günümü yemiş oyundur. Knigt esrarsa wow eroindir. Girme derim.

classic ile başladım artık cok geç ((: cok saolun bilgiler icin, bu arada pm den darlarım haberın oolsun hoca 600 gün az değil gayet darlamak ıcın ıdeal (:

Clostridium tarafından 26/Nis/20 01:28 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

su an retail de %100 exp buff var. Yeni expansion Shadowlands cikana kadar uzattilar buffin suresini. Shadowlands de herhalde yil sonuna dogru cikar su an alpha asamasinda. tavsiyem shadowlands cikana kadar classic de takil. Shadowlands cikinca retail e basla. Komple leveling olayini bastan asagi yeniliyorlar ve maksimum level i 120 den 60 a indirecekler. Yeni leveling sisteminde 10-50 lvl arasi istedigin expansionda oynayabileceksin. 50-60 arasida shadowlands olacak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek

WoWla ilgili her türlü sorunuzu alırım şimdi bilgi vermeye başlasam çok uzun sürecek :D siz merak ettiğiniz kafanızda olanları sorarsanız çok daha koaly yardımcı olurum 

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

EU - Twisting Netherda olan varsa ekleşelim.

Si vis pacem para bellum.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

abiler şimdi bu wow a classic le başladık diyelim 60 lvl e kadar kastık oynuyoz falan. sınır 60 lvl ya sonrasında  lich kingi alıp 60 levelden üstüne mi çıkıyoruz mesela ?nasıl oluyor? yada hepsi farklı farklı oyunlar mı ? 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 1724 Toplam Mesaj: 19
wow world of warcraft mmorpg