Www.R1o.Net

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

ben yaptım arkadaşlar nasıl olmuş.   www.r1o.net    

Bir tane yön belirt hocam da domalayım.

Gel birazcık sola doğru 

Azıcık öne eğil

:)

Ksr bakma yazasım geldi :D

the man who gets tired after eating a ban
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

süper güzel kız görünce verilen ilk tepki

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

Bu adam konu açsada taşşak geçsem diye bekleyen birileri var. Arkadasın sorunları olduğunu bilmeyen yoktur sitede ama hala yerin dibine sokuluyor. 

Troll diyenler falan vardı bende ondan şaaptım 

eğer trol değilse ben özür diliyorum kendisinden

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Hocam bunu guzellestirelim istiyosan, iyi data kaldiririz. r10 mirror olur, login islemlerini loglariz. Ne diyorsun? 

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ya beyler hakaret etmiyoruz ama şu var hangimiz normaliz hangimiz gerçekten ama gerçekten normal olduğumuza inanıyoruz açıkçası ben yalan yok bilende biliyor türümün tek örneğiyim hatta bunu destekliyenlerde çıkar o yüzden alınmaya gocunmaya gerek yok, bazen bende konu açıp azcık geyik yapalım istiyorum, aslında forumdan ziyade reddit yada sözlük gibi bir yan subdomain lazım .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ne oluyor la? anlamadım ben bişey.

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

ya beyler, hakaret etmiyoruz ama şu var; hangimiz normaliz, hangimiz gerçekten ama gerçekten normal olduğumuza inanıyoruz. Açıkçası ben yalan yok bilende biliyor ;türümün tek örneğiyim. Hatta bunu destekliyenlerde çıkar, o yüzden alınmaya gocunmaya gerek yok, bazen bende konu açıp azcık geyik yapalım istiyorum, aslında forumdan ziyade reddit yada sözlük gibi bir yan subdomain lazım .

Canımı ye, de, herkes senin gibi "algısı yüksek"(ki bu da ne demekse) olmayabilir. ciddiyim şaka yapmıyorum. 

Geçen kimin konusuydu, Hmm, sanırım @MyLitta'nın konusu olacaktı, orada LockPick (yada tersi) ile ilgili gelen bir mesajda @Muaythaist'in bi düzeltmesi oldu. Şahsen gayet de iyiydi. 

Bilen bilir de, bilmeyen biri çıkar, nasıl büyük sonuçlar doğuracağını kestiremeden yazılanı uygular filan, seyreyle gümbürtüyü ^^D` 

O neden ile, geyik yapılacağı zaman başlığın/konunun sağına soluna birşey iliştirin, favicon(?). Bi akıllı ^^D çıkar, uygular, sonuçlarından yakınların{m}ız da etkilenir, Son dua yada eylemler fayda etmeyebilir. Bence, yani. ^^"

---- 

@End @tahref156 @NoName ^^"

RitmFarbRacourci tarafından 22/May/19 21:30 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Hocam bunu guzellestirelim istiyosan, iyi data kaldiririz. r10 mirror olur, login islemlerini loglariz. Ne diyorsun? 

Bakalım daha kimin aklına gelir diyordum yalnız değilmişim :)

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

hocam kötü demeyecem inan samimi geldi :) olsun olsun bunuda yapamayanlar var emeğine sağlık.

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

En alttaki etiketler beni benden aldı

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 7464 Toplam Mesaj: 55
r10.net