Www.Tv8.Futbol

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    kvasir bunu yazdı

bu tarz domainlerimizi nerede satışa çıkarabiliriz arkadaşlar, var mı bildiğiniz yerler ?

Teşekkür ederim google'ın varlığından haberdarım, benim sorduğum piyasası,istatistikleri,rakamları ve iş etiğiyle güvenilir olanı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    kvasir bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    kvasir bunu yazdı

bu tarz domainlerimizi nerede satışa çıkarabiliriz arkadaşlar, var mı bildiğiniz yerler ?

Teşekkür ederim google'ın varlığından haberdarım, benim sorduğum piyasası,istatistikleri,rakamları ve iş etiğiyle güvenilir olanı.

Ozaman sorduğun soruya dikkat et. Nerede diye sormuşsun adam yazmış. Nerede değil bu tarz domainlerin  piyasası,istatistikleri,rakamları hakkında var mı bildiğiniz yerler? gibi...

Work and Travel Hakkında Herşey; Vize Görüşmeleri, İş ve Eyalet Seçimi, Ucuz Uçak Bileti [www.turkishwat.com]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    break bunu yazdı
    kvasir bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    kvasir bunu yazdı

Ozaman sorduğun soruya dikkat et. Nerede diye sormuşsun adam yazmış. Nerede değil bu tarz domainlerin  piyasası,istatistikleri,rakamları hakkında var mı bildiğiniz yerler? gibi...

Veya SATIŞ SİTELERİ , Vs desen yine bildiklerimizi eklerdik :)

http://www.tahribat.com/Forum-10-Komisyon-Orani-Ile-Paypal-Hesaplariniz-Bozulur-200027
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    break bunu yazdı
    kvasir bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    kvasir bunu yazdı

Yukarıda kalın yaptığım cümle "aşina olduğunuz siteler" dolayısıyla bahsettiğim kriterlere sahip siteleri biliyor musunuz anlamına geliyor, var mı bildiğiniz yerler sorusuna google araması koymak çok mantıklı değil, bence.

senin çıkışman zaten 1000 küfür edilesi bir çıkış ama kendimi bu sefer tutacağım. Özet olarak dikkatli okuyun, yersiz konuşmayın. Türkçe derslerini de küçük akrabalarınıza verin yeteneğinizi boşa harcamayın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

acunfutbol.com da bende beklıyoruz :))

Bakalım hocam geri dönüş yapacaklar mı? sen mail attın mı ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Maddox bunu yazdı
    h2run bunu yazdı

acunfutbol.com da bende beklıyoruz :))

Bakalım hocam geri dönüş yapacaklar mı? sen mail attın mı ?

yok atmadim talep eden bulur sanirim

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

israilogullari.com bu domain de bende ederi varmıdır :D

C ile kendinizi kolayca ayağınızdan vurabilirsiniz. C++ bunu biraz zorlaştırır ama kendinizi vurduğunuzda bütün bacağınızı koparır. Bjarne Stroustrup
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

israilogullari.com bu domain de bende ederi varmıdır :D

:) bilemiyoruz hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

isteyen varsa bende hala nihathoca.net var :) 

the programmers of tomorrow are the wizards of the future Gabe Newell
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

isteyen varsa bende hala nihathoca.net var :) 

Sana bisi demiyorum :-)

http://www.tahribat.com/Forum-10-Komisyon-Orani-Ile-Paypal-Hesaplariniz-Bozulur-200027
Toplam Hit: 2099 Toplam Mesaj: 26