Xbox Aldım - Biraz Yardım Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GusFring bunu yazdı
    SharpShooter bunu yazdı

arkadaşlar ben korsan oyun almak istemiyorum..

tek istediğim paramı verip live gold ve strore dan oyun almak.

store a giremiyorum hata veriyor, live gold alamıyorum çünkü türkiyeye satış yapmıyorlar.

ne boktan bir şey lan bu? paramızla rezil olduk yemin ederim..

O zaman başka hocam playstation konunda xbox önermiştim ama korsan oynacaksın diye. Bildiğim kadarıyla xbox'ın türkiye'de yasal bir satış temsilcisi yok, yani büyük marketlerde göremezsin teknosaymış, electro world müş vs. Hocam madem orjinal oynayacaktın playstation neden düşünmedin

hacı ben arkadaşıma almak için sormuştum dün,

arkadaşa alırken kendimi tutamadım kendimede aldım :)

şimdi işte kurdum falan ama marketplace açılmıyor xbox içinden çok boktan walla canımı sıktılar.

kinect le beraber aldım. fruit ninja indirdim trial olarak çok hoşuma gitti 800 points 10 $ alıcam ama vermiyor, kredi kartım amerika tanımlı olmadığı için falan fişman.

böyle olduğunu bileydim almazdım :P

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı
    SharpShooter bunu yazdı

arkadaşlar ben korsan oyun almak istemiyorum..

tek istediğim paramı verip live gold ve strore dan oyun almak.

store a giremiyorum hata veriyor, live gold alamıyorum çünkü türkiyeye satış yapmıyorlar.

ne boktan bir şey lan bu? paramızla rezil olduk yemin ederim..

O zaman başka hocam playstation konunda xbox önermiştim ama korsan oynacaksın diye. Bildiğim kadarıyla xbox'ın türkiye'de yasal bir satış temsilcisi yok, yani büyük marketlerde göremezsin teknosaymış, electro world müş vs. Hocam madem orjinal oynayacaktın playstation neden düşünmedin

hacı ben arkadaşıma almak için sormuştum dün,

arkadaşa alırken kendimi tutamadım kendimede aldım :)

şimdi işte kurdum falan ama marketplace açılmıyor xbox içinden çok boktan walla canımı sıktılar.

kinect le beraber aldım. fruit ninja indirdim trial olarak çok hoşuma gitti 800 points 10 $ alıcam ama vermiyor, kredi kartım amerika tanımlı olmadığı için falan fişman.

böyle olduğunu bileydim almazdım :P

Hocam birde xbox forumlarına danış istersen belki bir olayı vardır. Bizim forumda da xbox konusunda bilgili müritler vardı ama konunu görmediler herhalde.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

dostum birincisi Boktan bir alet degil çok kulandım rusyada evimde yatıyor şuanda 2 si alamamanın sebebi kredikartından kaynaklanıyor olabilir bazı kredi kartları her yerde gereçerli degil bunu bankandan ögreneceksın yurtdışından bişeyı alırken sorun yaşıyabilirsın örnegin benim kartım var hostgatordan host alıyorum yerli bir firmadan terminal hatası veriyor  veyahut aynen hostgatordan host alıyorum godaddy den domain alamıyor kredi kartı geçersız diyor turkcellden kontor alıyorum internet ten yane anlıcagın sorun sende olabilir yane şuanda eşim kulanıyor xboxu ve çok da memnun playstation alacaktık vaz geçtık ondaki olay çok farklı ve hane olayı çözmeden boktan bişe gibi lafları sallamak pek dogoru degil önce bir ögren tamamen sorasında dersın beğenmedım sorunlu vs ! geride bir arkadaşın da dediği gibi kadıköyde birsürü adam var bu işi yapan onlarpa biraz sohpet edip tüm bilgileri alabilirsın dediğim gibi şuanda rusyada degilim orda olsam sana birsürü adamın numarasını veririm eger beklersen 1 aya kadar gidecem oraya hade kolay gelsın :) 

ha Edüt: birde d&r a bak onalarda xbox 30 oyunları var orijin olarak.

emuxa tarafından 21/Eki/12 12:48 tarihinde düzenlenmiştir

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    emuxa bunu yazdı

dostum birincisi Boktan bir alet degil çok kulandım rusyada evimde yatıyor şuanda 2 si alamamanın sebebi kredikartından kaynaklanıyor olabilir bazı kredi kartları her yerde gereçerli degil bunu bankandan ögreneceksın yurtdışından bişeyı alırken sorun yaşıyabilirsın örnegin benim kartım var hostgatordan host alıyorum yerli bir firmadan terminal hatası veriyor  veyahut aynen hostgatordan host alıyorum godaddy den domain alamıyor kredi kartı geçersız diyor turkcellden kontor alıyorum internet ten yane anlıcagın sorun sende olabilir yane şuanda eşim kulanıyor xboxu ve çok da memnun playstation alacaktık vaz geçtık ondaki olay çok farklı ve hane olayı çözmeden boktan bişe gibi lafları sallamak pek dogoru degil önce bir ögren tamamen sorasında dersın beğenmedım sorunlu vs ! geride bir arkadaşın da dediği gibi kadıköyde birsürü adam var bu işi yapan onlarpa biraz sohpet edip tüm bilgileri alabilirsın dediğim gibi şuanda rusyada degilim orda olsam sana birsürü adamın numarasını veririm eger beklersen 1 aya kadar gidecem oraya hade kolay gelsın :) 

ha Edüt: birde d&r a bak onalarda xbox 30 oyunları var orijin olarak.

hacım öncelikle saol yorumun için.

alet boktan değil oyunları falan çk güzel. sadece türkiyeye destek vermemesi ve bu kadar çok locale e zorlamaları.

onane istediğim yerden istediğim şekilde çatır çatır paramı verip oynamak istiyorum. resmen gidip aracı sitelerden kod alıp giricem aşırı saçma.

boktan olan kısımları bunlar :) live live dediler tık yok

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

hee boktan. Sen araştırmadan iş yapıyorsun eline yüzüne bulaştırıyorsun, sonra xbox boktan :)

Xbox türkiye'ye açılmadı daha (%90 korsan kullandığı için çok yadırgamıyorum) onun için kredi kartlarınla bişey alamazsın VPN ile kendini amerikada, ingilterede göstermediğin sürece.Puan almak istiyorsan donanımhaber gibi sitelerde ms point satan insanlar var onlardan alabilirsin.

locale: united kingdom olsun daha iyi

ayrıca sorunun için:

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/f/9/p/230764/1198858.aspx

XpertVision tarafından 21/Eki/12 12:51 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı

hee boktan. Sen araştırmadan iş yapıyorsun eline yüzüne bulaştırıyorsun, sonra xbox boktan :)

Xbox türkiye'ye açılmadı daha (%90 korsan kullandığı için çok yadırgamıyorum) onun için kredi kartlarınla bişey alamazsın VPN ile kendini amerikada, ingilterede göstermediğin sürece.Puan almak istiyorsan donanımhaber gibi sitelerde ms point satan insanlar var onlardan alabilirsin.

locale: united kingdom olsun daha iyi

ayrıca sorunun için:

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/f/9/p/230764/1198858.aspx

united kingdom daha pahalı hocam ?

verdiğin linktekileri denedim çözülmedi :/

Toplam Hit: 3232 Toplam Mesaj: 27