folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Xbox Gamepass Ultimate 36 Ay 1100 Tl. Temmuzda 2 3 Katına Çıkacak. Son 3 Gün

Xbox Gamepass Ultimate 36 Ay 1100 Tl. Temmuzda 2 3 Katına Çıkacak. Son 3 Gün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

https://forum.donanimhaber.com/xbox-game-pass-ana-konu-gerekli-tum-bilgiler-ilk-mesajda--136257743

konudaki adımları yapıyorsunuz. 

önemli notlar.

*ilk linkteki golda sadece yinelenen ödemeyi kapatacaksınız. aboneliği iptal etmeyin köfteler.

*gamepass pc 13 ay ve xbox 9 ay alım için yan yana tek tek sekmeleri açın. ödedikçe kapatın sekmeleri

-eğer bu yazıma rağmen eşeklik yaparsanız üyelik yanındaki kalbe basın, istek listesinden alacaksınız.

* tosla 250tlye 50 tl veriyor. Almadan önce uyglamadan katılın. 2 kartla yaparsanız 100tl indirir. Benim karta harici 100e 50tl daha vermiş ona da harici bakın belki vardır.

İyi oyunlar. 

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    seyhzade bunu yazdı

https://forum.donanimhaber.com/xbox-game-pass-ana-konu-gerekli-tum-bilgiler-ilk-mesajda--136257743

önemli notlar.

*ilk linkteki golda sadece yinelenen ödemeyi kapatacaksınız. aboneliği iptal etmeyin köfteler.

*gamepass pc 13 ay ve xbox 9 ay alım için yan yana tek tek sekmeleri açın. ödedikçe kapatın sekmeleri

-eğer bu yazıma rağmen eşeklik yaparsanız üyelik yanındaki kalbe basın, istek listesinden alacaksınız.

* tosla 250tlye 50 tl veriyor. Almadan önce uyglamadan katılın. 2 kartla yaparsanız 100tl indirir. Benim karta harici 100e 50tl daha vermiş ona da harici bakın belki vardır.

İyi oyunlar. 

Mevcut Ultimate abonesiyim. 10 ay daha var bitmesine ama iptal edilmiyor. Şu tarihte abonelik sonlanacak diyor bende.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Bir kişiyle ortak alabilirim, LG TV'ye kuracam, kırk yılda bir oynarım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Bir kişiyle ortak alabilirim, LG TV'ye kuracam, kırk yılda bir oynarım.

Ben de konsol için alacağım, sizin de uygunsa ortak alalım hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    seyhzade bunu yazdı

önemli notlar.

İyi oyunlar. 

Mevcut Ultimate abonesiyim. 10 ay daha var bitmesine ama iptal edilmiyor. Şu tarihte abonelik sonlanacak diyor bende.

Senin çok süren varmış tek tek almak zorundasın. 26 ay alacaksın tek tek. 1.170 TL.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Sagolun hocam.

Birader icin aldim cok sevindi.

Son 4 gun sanirim. Gormemis arkadaslar icin bi up olsun, kacirilmasin.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kullanıcısı olarak gaza gelmemek lazım diyorum. Çünkü 5-10 tane güzel oyun var gerisi çer çöp. Aylık olarak alıp listedeki oyunları oynayıp bitirmek daha mantıklı. Çünkü bende 3 senelik almıştım işten güçten vakit bulup pek oynayamadım boşa gitti o kadar süre.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

psn plush da zamcık varmı 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Sen PS5 Sahibi Oldun da Zam Mı Soruyorsun Yoksam.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

xbox gamepass ultima hesabim var ama bunu xbox kolu olmadan oynayamiyor muyuz ? mac booklarda 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    elyos2600 bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Sen PS5 Sahibi Oldun da Zam Mı Soruyorsun Yoksam.. 

hocam ben hiç batının ahlaksız batının geliştirdigi ps 5 alıp üzerine bide psn plus alıp sonra zam gelir diye acaba 1 yıl daha uzatsam diye düşünürmüyüm hiç :)

Toplam Hit: 1525 Toplam Mesaj: 15
xbox xbox game pass xbox ultimate