Xiaomi Mi 8Se Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

sa müridler xiaomi mi 8 niyetindeyim ancak piyasada 3/4 k arası değişken fiyatlar var şu https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-xiaomi-mi-8se-6-64gb-global-sinirli-sayida-taksit%2Ckapida-odeme-632126654/detay

denk geldi birde fikrinizi akayım istedim ?

mi 8 mi8se ithalatcı garantili distribütör garanti pasaport kayıtlı vs benım oyle takıntılarım yok saglam calıssın yeter bana 5 sene ımeı çaka çaka samsung S3 kullanmış sade kullanıcıyım :D

soldat tarafından 05/Ara/18 17:21 tarihinde düzenlenmiştir

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ben geçen ay 2.200 aldım amk telefonu sağlam düşmüş fiyatı. 1.800'ü her türlü hak eder. İşlemcisi orta seviyeni üstü ama ara işlemci. Rom merakın varsa sıkıntı yaşarsın. Ek olarak bu cihaz Çin dışına resmi olarak satılmadığından Global romu yok. Çin romunun editlenmiş hali var onu kullanıyorum gayet stabil.

Sonuç olarak pişman edecek bir cihaz değil ama kasası sıradan aliminyum. Abisi Mi 8'deki gibi 7000 serisi kullanılmadığından darbelere hassas. Ekranı Amoled olduğundan 600 liradan başlıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

adam akıllı tr de satılan bir model alsanda başın ağrımasa hocam ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

1.800'e bu ayarda TR cihazı bulur musun ? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

bulamadı....

DevilKingtr tarafından 05/Ara/18 18:43 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Valla cihaz tank gibi. Kılıfsız şarja takılıyken kedimin çoşup kabloya kafa atması sonucu önce dolap kapağına oradan sekip yere ekran üstü yapıştı.

Ekranda bir kaç kılcal çizik olmuş ekran üstü düştüğü için. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    DevilKingtr bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

bulamadı....

bu fiyata bu cihaz gercekten iyimiş. anneme sipariş verdirttiriceğim bende simdi.

edit:

Pasaport kayıtlı demiş. Buna imei cakmak mı gerekiyor yoksa bu alet bana kayıtlı mı gelecek ? ben anlamadım.

rakkoc tarafından 14/Ara/18 17:35 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

bu fiyata bu cihaz gercekten iyimiş. anneme sipariş verdirttiriceğim bende simdi.

edit:

Pasaport kayıtlı demiş. Buna imei cakmak mı gerekiyor yoksa bu alet bana kayıtlı mı gelecek ? ben anlamadım.

İmei çakılıyor bu modele. Zaten çoğu satıcı çabuk satabilmek için kendisi imei işini halledip satıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı

IPhone alsınlar di mi kanka? IPhone çok güzel, kılıf ta var bir sürü 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

yok o şimdi huawei'li oldu :d

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

yok o şimdi huawei'li oldu :d

Huawei'yi kullandığı arayüz, yazılım ve malzeme kalitesi açısından beğeniyorum ama fiyatları gereksiz pahalandı. Huawei Türkiye satışta 2. sıraya yerleştiğinden beri şımardı.

Toplam Hit: 1875 Toplam Mesaj: 16
xiaomi