folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Xiaomi Mi Mix Alpha Tanıtıldı (Obsesifler Girmesin)

Xiaomi Mi Mix Alpha Tanıtıldı (Obsesifler Girmesin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

olay sadece kameraya döndü.

insanlar cep telefonunu sırf kamerası için alır oldu.

Başa döndük yani.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

titanyum kasası nerede amk bu telefonun :D 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

bir ara  tabletli telefonlar vardı cıkarıyordun tlf tabletinin üstüne yerleştiriyordun ekran oraya yansıyordu öyle birşeydi ben o seriden cok umutluydum ama o da tutmadı değil mi mustafa?

RotKerim tarafından 08/Kas/19 20:47 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

bir ara  tabletli telefonlar vardı cıkarıyordun tlf tabletinin üstüne yerleştiriyordun ekran oraya yansıyordu öyle birşeydi ben o seriden cok umutluydum ama o da tutmadı değil mi mustafa?

asus padfone 2 ile ilgili görsel sonucu

aha bu 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

Asus Padfone var. Birde Motorola'nın vardı. O çeşit cihazlar Amerikan AT&T operatörünün siparişi üstüne üretilmiş cihazlardı. Amerikada operatör savaşları çok ayrı bir boyutta. Adamlar yeterki bizim sim kartımızı kullan diye biz sana telefon, tablet ne istersen veririz modundalar. Ancak tutulmadı.

https://www.youtube.com/watch?v=P71neJ5cCcs

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=3aSjrYw1m4U

Erdi Özüağ gidip incelemiş cihazı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Bu cihazdan Türkiye'ye 2 tane getirirmiş, ve 1 tanesi çalınmış, böyle bir olay anca Türkiye'de olur.

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Bu cihazdan Türkiye'ye 2 tane getirirmiş, ve 1 tanesi çalınmış, böyle bir olay anca Türkiye'de olur.

Tam da bunu yazmaya geldim amk. :-D

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

mi 9t pro aldım valla mi8 i verip. şu an için benim işimi fazlasıyla göreceğe benziyor.

bu arada sayın @mkyb hocam. imei için bana yardımcı olurmusun ilerleyen süreçte.

ben şimdi custom rom atayım diyorum custom romdan sonra imei silinir mi ? 4.5 g li imeiler için ücret nedir vs.vs.vs... özelden iletişim bilgilerini verirsen çok sevinirim. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonu içi böyleymiş. Kamera sensörü bayağı yer kaplıyormuş.

Toplam Hit: 4129 Toplam Mesaj: 32
xiaomi