Xiaomi Mi TV Stick Satışa Sunuldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mi Box'tan daha zarif duruyor. HDMI portuna bağlamak yeterli. Ayrıca elektrik istiyor. 40 euro yurtdışı satış fiyatı. Kumandadan sesle kontrol vs var.

https://mistoreportugal.pt/pt/produtos/mi-tv-stick-xiaomi-europeu

https://www.youtube.com/watch?v=RdVSuuWiQwU

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NiKoTiN
    NiKoTiN's avatar
    Erkek

bluetooth ile telefondan kumanda edilebilen versiyonunu olup daha uyguna satılan versiyonu da olsaydı keşke

NiKoTiN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

çakma firetv gibi olmuş tasarım sanki 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

firetv 4k, black friday ve amazon prime indirimlerine 30 euroya düşüyor zaten. 40 euroluk fiyat etiketi ile amazonla rekabet edemez.

torpedo_XL tarafından 09/Tem/20 01:59 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

firet 4k, black friday ve amazon prime indirimlerine 30 euroya düşüyor zaten. 40 euroluk fiyat etiketi ile amazonla rekabet edemez.

25 dolara aldım bu sene 

kutu tasarımı bile aynı yapmışlar 

KaptaN tarafından 09/Tem/20 02:00 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

firet 4k, black friday ve amazon prime indirimlerine 30 euroya düşüyor zaten. 40 euroluk fiyat etiketi ile amazonla rekabet edemez.

25 dolara aldım bu sene 

Doğrudur. Amazon ürünleri Abd'de Avrupa'ya nazaran daha ucuz zaten. Ben mkyb euro bazında fiyat verince aynı para biriminden karşılaştırma yaptım.

Benim de ilk dikkatimi çeken kutu tasarımı oldu. Birebir aynısı. Kumanda da 1-2 buton farkı dışında aynı layout.

torpedo_XL tarafından 09/Tem/20 02:02 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kumanda zaten Mi Box S'in kumandası.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Asıl soru;

1GB ram bu cihaz için yeterlimi ?

HoLyCat tarafından 09/Tem/20 09:24 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Meraklısına, 4 GB olan bir modeli vardı. 

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O değilde sıcak fırsat gören duyan var mı bu TV Boxlarda ? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

16 temmuz a101

ağ genişletici 2 adet almayı düşünüyorum

Toplam Hit: 3248 Toplam Mesaj: 26
xiaomi