folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Xiaomi Mi4 16 GB 995 TL (Bonus Karta +50 Tl Puan)

Xiaomi Mi4 16 GB 995 TL (Bonus Karta +50 Tl Puan)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

benim L1520 bile en fazla 7 program açabiliyor,şeytan diyor sat L1520,yi al Nokia N9 :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Nokia 3310 niyetine kullanırsın. Uygulama marketi bile yok bildiğim kadarıyla. Şuan sadece Facebook ve Whatsapp uygulamaları var. Onlarda yıllardır güncelleme almıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kullanıcıya 12 GB gibi bir alan kalıyormuş alacaklar ona göre alsın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beğenmedim be mustafa çok kötü görünüyor. telefon çöplüğü içinde yerini almış. şu aşşağıdaki back menü home tuşları çok kötü duruyor.

parmak izi göremedim ben. donanım ve fiyat olarak coşturmuşlar ama tasarım fecaset olmuş.

megoyu symbyanı filan unutun. hadi o projeler bir şekilde hayal oldu.  wp çağın işletim sistemi olabilirdi. ve hatta bana göre hala öyle.

ama niye nokia ile microsoft yazılım ve cihazları evlatlık çocuk gibi cami köşesine bıraktı ki ? 

wp nin ne kadar başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz.  iki taraftanda ses çıkmıyor amk. adamlar hem donım hem yazılım olarak dehşet saçtılar ama şu anda ikisindende ses yok.

geçende söylemiştim. turistin birinde mukavva inceliğinde bir wp gördüm hala modelini bulamadım mk. hatta aileecek apple ürünlei kullanan aileler geliyordu sürekli.

bu adamın ailesinde komple wp cihazları vardı. hepside ilgi çekici şık ve güzel cihazları. yurt dışında dönüyor birşeyler ama türkiyede tık yok wp nin gelişimi ile ilgili.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Microsoft yenilgiyi kabul etti mobilde. Adamlar baktılar kimse siklemiyor bari Android apk'ları portlasın millet dedi onuda beceremedi. 2 senedir bi bok olmadı halada olmaz.

mkyb tarafından 26/Eyl/15 00:57 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

beğenmedim be mustafa çok kötü görünüyor. telefon çöplüğü içinde yerini almış. şu aşşağıdaki back menü home tuşları çok kötü duruyor.

parmak izi göremedim ben. donanım ve fiyat olarak coşturmuşlar ama tasarım fecaset olmuş.

megoyu symbyanı filan unutun. hadi o projeler bir şekilde hayal oldu.  wp çağın işletim sistemi olabilirdi. ve hatta bana göre hala öyle.

ama niye nokia ile microsoft yazılım ve cihazları evlatlık çocuk gibi cami köşesine bıraktı ki ? 

wp nin ne kadar başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz.  iki taraftanda ses çıkmıyor amk. adamlar hem donım hem yazılım olarak dehşet saçtılar ama şu anda ikisindende ses yok.

geçende söylemiştim. turistin birinde mukavva inceliğinde bir wp gördüm hala modelini bulamadım mk. hatta aileecek apple ürünlei kullanan aileler geliyordu sürekli.

bu adamın ailesinde komple wp cihazları vardı. hepside ilgi çekici şık ve güzel cihazları. yurt dışında dönüyor birşeyler ama türkiyede tık yok wp nin gelişimi ile ilgili.

Hocam çok basit birşey söyleyeyim , turkcell timlerdeki numara ve bilgi aktarım cihazlarında microsoft yüklü işletim sistemi olarak ,  WP cihazları tanımıyor ve veri aktaramıyor.

Bildiğin gibi wp cihazları androidler gibi bluetooth ile de rehberi paylaşamıyor , iphone 6 daha magzalara gelmeden cihaza güncelleme geldi ve ios 8 desteği gelmişti.

şimdi sana sorun şu wp nin ne kadar başarılı bir cihaz olduğunu hepimiz biliyoruz dediğin bu başarı nedir ? ben göremedim. bir kullanıcı olarak bakıyorum android in yeri ayrı , tizen ayrı firefox os ayrı da wp nedir arkadaş ? niye bir insan kendine bu kadar çile çektirmek istesin ?   sen ne ios kadar uygulama deposu var abuk sabuk kısıtlamalar getiriyorsun nede android gibi özgürlüğün var , elde olan sadece biraz seri çalışması okadar. 

akıllı telefon alacak adam 1500 tl nin üstüne çıkacak aga. donanımı düzgün yazılımı düzgün cihaz kullanacak.  samsung galaxy ace alıp kasıyor ama aynı fiyat wp kasmıyor demek ile olsaydı satılan bütün ucuz akıllı telefonlar wp olurdu ama bakıyorum oda yok.

MS kaybetmehe mahkumsun , apple ve linux tahtını alacak. Mobilde her türlü eline verecekler. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ucuz Windows Phone telefonlar kasmıyor demeyin döverim. Lumia 520 vardı 512 ram vardı cihazda alırken gaza getirdiler "abi sen bakma android'e windows phone akıyor yeaa" diye. Gittim aldım amk durmadan Sürdürülüyor... yazıyor telefon. Ram yetmiyordu.

Şu sıra en mantıklı seçim piyasanın en pahalı amiral gemisi cihazlarından birisini alacaksın bozulana kadar kullanacaksın. Giriş seviyesi, orta seviye vs illa ki bir yerden patlıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu telefona Windows 10 Mobile'da yüklenebiliyor artık. Yani dilerseniz Android dilersenizde Windows takılabilirsiniz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

wp kurup napacak adamlar 3310 olsa en azından snake oynardı kurmak için sebebi olurdu milletnde wp kurmakiçin hiç bir sebep yok

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

sar değeri nedir hocam?

Toplam Hit: 3670 Toplam Mesaj: 52
xiaomi