folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder Xiaomi Yi Kullananlar Yorumlarınızı Alabilir Miyim ?

Xiaomi Yi Kullananlar Yorumlarınızı Alabilir Miyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Full şarj ile kaç dk çekim yapıyor ? Yere düşmelere karşı dayanıklı mı ? Birde YouTube'tan videolarına baktım bazı kutulardan selfie sopası çıkarken bazılarında çıkmıyor. Çıkanlar ürün ismi nedir ?

mkyb tarafından 28/Şub/16 16:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

hocam selamlar , Çindeyken almıştım .

full şarj ile 1.5 sa çekim yapıyor. yedek pil kullanmanı tavsiye ederim.

görüntü açısı çok geniş çok güzel.

telefon yazılımı ile çok hızlı çalışıyor.

selfie çubuğu ve blue tooth butonu tamamen alacağın pakete bağlı , en son yalın kamerası sadece 60 $civarlarındaydı.

yere düşme olayı için kılıf alman şart. gearbest.com dan bakabilirsin 3 haftaya geliyor tr ye ürünler.

ayrıca Ambarella amerikan Dsp ' ye sahipti ürün. gece görüşü felan iyi.

ama biraz fazla paran var ise SJCAM ürünlerini öneririm . 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sjcam 4000 modeli var oda aynı fiyat hocam ? En büyük artısı ekranının olması. Ayrıca şu videoya göre Xiaomi'yi tokat manyağı yapmış :

https://www.youtube.com/watch?v=pJsRiZQtHYw

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=0o0NVfG7644#t=76

Bu videoda da xiaomi yi daha iyi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Video altindaki yorumlari okursaniz sjcam icin saturation ile oynuyor diyorlar. Dogal renklere yakin olan xiaomi imis :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı

Video altindaki yorumlari okursaniz sjcam icin saturation ile oynuyor diyorlar. Dogal renklere yakin olan xiaomi imis :)

Doğrudur. Ayrıca Sjcam'ın çok fazla çakması varmış, dikkatli olmak lazım. Gopro sonrasında Xiaomi deniliyor. 

Bu arada sahip olanlar bana kaç dakika videonun kaç MB tuttuğunu söyleyebilir mi ?

mkyb tarafından 28/Şub/16 18:17 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

video boyutu kalitesine göre değişir hocam. ben 1 hafta kadar budapeştede kullandım. 16gb sd kart ile. şunun bunun fotosunu çeken tiplerdenim. az da video çekmedim . en kaliteli ayarlarda. ama hafıza problemi yaşamadım. 

ayrıca time laps özzelliği en hoşuma giden yanı. istediğin uzunlukta videoyu sana otomatik ayarlayıp verebiliyor.

bu arada aygıt için ekstra malzeme almayı düşünenler varsa donanımhaber forumda ilgili konuda epey geniş bilgi mevcut. ekran için vs. ordan bakabilirsiniz. 

ekrandan ayarlara girebilme özelliği olsaydı almayı düşünüyordum ama aygıt ın tek eksiği ayarları düzenlemek için illa wireless dan telefona bağlanmak vs gerkmesi ..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Göğüse takmak için kullanılan kemerin İngilizce karşılığı nedir? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam full hd 60 fps ile yaptığım kayıtlar 10 dk lık 1,85 gb civarı oluyor.

nedenini çözemedim, fakat sd kart kaynaklı olduğunu düşünüyorum, 1,85 gb olduğunda yeni bir 10 dakikalık kayda otomatik başlıyor, yani parça parça kaydediyor videoları.

ayrıca güncelleme ile 2K video geldi, onun hesabını tam olarak bilmiyorum, genellikle 1080p 60fps kayıt yapıyorum.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Ben kullaniyorum. İyi baya. Mutlama 3-4 batarya ve sarj aparati al. Banggood hizli gonderir ayrica aparatlari da guzel kullanimina gore alirsin.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Bende merak ediyorum, bu ay bende sipariş geçmeyi düşünüyorum. sjcam bencede xiaomiye göre biraz daha tırt.

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
Toplam Hit: 3618 Toplam Mesaj: 23
xioami