folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Xioami Redmi Note 4 Mikrofon Arızalı

Xioami Redmi Note 4 Mikrofon Arızalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Babam sağolsun büyük sım kart sokmuş mecbur açtım çıkardım sonra mikrofon çalışması serivse gönderdim mikrofon slotu arızalı dedi sonra burun kivirdi bilmem ne yapmadı bende Diyarbakır da her gün uğraşmaktan sikildin telefondan

3 aylık Evo garantili 32 GB 3 GB ram li çift sim kart girişli

Belki uygulama kulan yada tablet gibi kullanmak istiyen olabilir her boku mikrofon hariç.

Fiyat olarak 400 düşünüyorum tahribat hariç başka yere koymadım 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Garanti yokmu . bendede var . ekran sararması oldu. Birazda kullanıp garantiye yollicam

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Garanti yokmu . bendede var . ekran sararması oldu. Birazda kullanıp garantiye yollicam

Ucuz telefon hocam servis tamiri ile uğraşmiyor yoksa yapılır bide Diyarbakır'da al kargola geri gelsin felan ugrastim bıktırdilar artık 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Delta veya Evo ise hiç yollama. Kullanıcı hatası diyeceklerdir. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Mx0TBT bunu yazdı

Bu işlere merakli biri yapar hocam da onuda ben bulamam 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Mx0TBT bunu yazdı

internette biraz baktım herkeste aynı sıkıntı var yanlız bi telefonda bu kadar sorun varsa kronik bi arıza gibi duruyor hiç mi ses gitmiyor karşıya ahize ile konuşabiliyormusun ?

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Mx0TBT bunu yazdı

internette biraz baktım herkeste aynı sıkıntı var yanlız bi telefonda bu kadar sorun varsa kronik bi arıza gibi duruyor hiç mi ses gitmiyor karşıya ahize ile konuşabiliyormusun ?

Yani hocam gitmiyor ses, ses kayıt yapıyordu bir ara oda gitti anlamadim 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Bende de şarja takınca şarj kesilip duruyordu. Kablo filan değiştim yine aynı. Garantiyi bildiğim için yollamadım ümidi kestim. Bigün bi baktım kendiliğinden düzelmiş. Böyle saçma sapan sıkıntıları olmasa güzel telefon ben memnunum. Yazılımsal bi sıkıntı galiba bende anlamadım. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

Bende de şarja takınca şarj kesilip duruyordu. Kablo filan değiştim yine aynı. Garantiyi bildiğim için yollamadım ümidi kestim. Bigün bi baktım kendiliğinden düzelmiş. Böyle saçma sapan sıkıntıları olmasa güzel telefon ben memnunum. Yazılımsal bi sıkıntı galiba bende anlamadım. 

Valla hocam ses kayida bastım çalıştı şuan ses kaydediyor ama mikrofon olmadı niye olmadı anlamadim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Mx0TBT bunu yazdı

Yani hocam gitmiyor ses, ses kayıt yapıyordu bir ara oda gitti anlamadim 

çift mic var artık telefonlarda, ahize ve ses kaydında ikinci mic kullanıyor senin birinci mikrofon bozuk şarj soketi mikrofon vs ayrı bir kart eğer karta giden filmi yırtmadı isen kartı değişince düzelmesi lazım ama kartın iki versiyonu varmış bi dar filmli olan bie geniş filmli olan ona göre alıp değişebilirsin aslında he bide test menüsü olması lazım ordan test et bakalım mic için ne diyecek yazılımsal düzeldi diyenlerde var yabancı forumlarda

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
Toplam Hit: 1600 Toplam Mesaj: 23
redmi note 4