folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder XML Üzerinden Ticaret Yapan Var Mı?

XML Üzerinden Ticaret Yapan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

malum korona sürecinde herkes evde malum yengeler ablaar abiler güzel günler gecirmek ister.. bence fantezi iç giyim işine girebilirsin xml olarak nightlight firması ile calısabilirsin.

iç giyim klişe, kaç tane siteye ürün ekledim kaçına verimlilik çalışması yaptım da kışın hacmi azalıyor.

fantezi giyim olmez urunler kaliteli oldukca

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

malum korona sürecinde herkes evde malum yengeler ablaar abiler güzel günler gecirmek ister.. bence fantezi iç giyim işine girebilirsin xml olarak nightlight firması ile calısabilirsin.

iç giyim klişe, kaç tane siteye ürün ekledim kaçına verimlilik çalışması yaptım da kışın hacmi azalıyor.

ölmez demiyorum hacmi azalıyor ve sürekli değil; ha şirketin olur nacelerin olur bu da sattığı kadar dersin eyv. de ana iş olarak bu bence yapılmaz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

ölmez demiyorum hacmi azalıyor ve sürekli değil; ha şirketin olur nacelerin olur bu da sattığı kadar dersin eyv. de ana iş olarak bu bence yapılmaz.

bu tarz aracı firmalarsa satıs zaten ek iş olarak yapılır üretimi kendin yapmadıgın sürece bu işe zaten komple tam anlamıyla girilmez 

Toplam Hit: 1325 Toplam Mesaj: 14
xml ticaret para