Xp!Niz Artık 20.0 Ghz İle Çalışacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    İşte size bomba gibi bir program xp kullanıyorsan bunu yükle bilgisayarın yani xp 20.0 gz hızla çalışsın internetin bile hızlanıyor dosya upload ve download hızlanıyor ortadaki cubukla ne kadar hız isterseniz ayarlıyorsunuz sonra APPLY butonuna basıp programı simge durumuna küçültüp uygulamaya başlayabilirsiniz sorunlar için tekarar tam kullanım olarak anlatıyım tv izlerken aşagıdaki hız derecesinde kullanın yani 10000 çünkü tv izlerken pc hızlı hareket ettigi için arabellegi çabuk tüketiyor bu sebebten görüntü takılıyor yani yayın hıza yetişemiyor. msn kullanıyorsanız bunu kullanmayın cok sık şekilde oturum açıp kapatıyor yani bu programla uyuşmuyor 20gb lik bir alanı 15 dakikada transver edebiliyor oyunna gelince şimdiki oyunlar malum bayagı agır çok bellek ve sisteme görede hız istitor oyundan zevk almak istiyorsan agır oyunlar için geçerli normal derecedekilere bu hızı kullanırsanız kontrol edmesi zorlanıyor bü yüzden aşagıdaki ayar en agır oyunlarda kullanılması gerek .

Program Download Buyrun :..:

http://rapidshare.com/files/6061499/tiger.rar.html

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    :D

λ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    gülme lan herkes bizim gibi vista kullanmıyor :P

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ...

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Bu program yüzünden rami yakarsam yediririm sana ramleri teker teker
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    abi bu program mp3 çalarlar gibi ritimle oynayıp hızlandırma varmıs gibi gösteriyo olmasın ? 3-5 dkknın hesabını yaparken pcden olmayalım (: varsa deneyen çılgın anlatsın bize yahuuu :P

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek
    kurdum kullanıom ama ölee pek bi etki görmedim ben =)
    sadece grafikleri hızlandırıo gibi bilgisayarda buda insana pcsi hızlandırılmıs süsü verio bilinc altına :D

upload yapmıo msn acmıo hic silip bi yeniden bakeim

ben yarar göremedim pek , cok ufak

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    işlemcimi seviyorum kalsın(yüksek hız yüksek işlemcikullanımı) :d
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    en yüksek hız7.2 ghz diye hatırlıom yeni bi teknoloji galiba :D
    ben bu sefer gelenekçiyim kalsın saol ;)

matematik24.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunburts
    sunburts's avatar
    Erkek

işlemcim 20GHz hızda çalışmasın sakın!!psu'ma güvenmiyorum.yanar gider sonra :D:D:D:D

arkadaşımın biri bilgisayarı hızlandırmak için bir program yüklemiş.az daha harddiskini yakıyordu.bilgisayar tuhaf tuhaf davranmaya başladı.kendi kendine kapanmalar falan.ben istemem öle.ben kapatmadan windows kapanmayacak.bunu gerçekleştirecek her şeye karşıyım!:D:D

sonuç olarak bırakın işlemci bildiği gibi çalışsın.şair ne demiş: Çalışıyorsa kurcalama! :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MySteryHunter
    MySteryHunter's avatar
    Erkek
    sunburts bunu yazdı:
    -----------------------------

sonuç olarak bırakın işlemci bildiği gibi çalışsın.şair ne demiş: Çalışıyorsa kurcalama! :D

----------------------------

katılıyorum sana...
    da :D  bunu diyen şair kim ne biliim meraq ettim ?

HaYaL GüCü BiLGiDeN DaHa öNeMLiDiR ...
Toplam Hit: 7477 Toplam Mesaj: 31