Xray Cıhazı İşi Yapan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar  xray işinde çalışan varmı  ?

bana bu karttan lazım 
    National Instruments NI PCI-MIO-16E-1 (6070E) PCI DAQ Card 
    xray firmaları abartılı fiyatlar veriyo 
    her biri çok abartılı fiyatlar veriyo  bide şirket adına sordum sanki son kullanıcıyız  zaten hatır işi 

onekine?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

hocam özel tasarım kart olabilir eğer öyle ise piyasası yüksek olan bir malzemeyi ucuza kapatırmısın bilemem...birde bilgin olsun eğer teknik servisi bile olsa bulacağın kişi firma bunlarada pahalıdan kaktırdığı için (zaten adamlar parçadan kazanıyor) serviste pek fiyat farketmicek gibi geldi bana :P 

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

hacı orginal yurt dısı fiyatı 300-500$  ama türkiyede fazla bu işle ilgili firma olmadıgından var olan firmalar olayı tekelleştirmiş kafalarına göre  2000$ 3000$ fiyat çekiyolar hani bu işle uğraşan bi mürit varsa normal fiyata temin edebiliceğim adresleri önerirdi vs 

onekine?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek

konuyu açtım üstteki kart vs. yazılarını okurken tamir edilir lan dedim kendi kendime (bir elektronikçi olarak) kartı görünce sözümü geri aldım:) neyi tamir etcen abi bunda:)

ben hiç görmedim x-ray ile ilgili bir yer birde şöyle bir durum var bu tür işle uğraşan amcaların yanına havalarından yaklaşılmaz böyle bi artis bi havalı oluyorlar ben mağazada çalışıyorum şu anda kapıda alarm cihazları var bilirsiniz onların teknik servislerinden biliyorum kafalarında güneş gözlüğüyle geliyolar kendi kafalarına göre takılıp form yazıp gidiyorlar bişey sorduğunda merkezle görüşün bilgimiz yok diyolar...

ama elektronikçi forumlarına bak derim biyerde bi kafayı kırmış elektronikçi bulur yardım alabilirsin...

cCc Gökhan cCc
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

hacı bende o kırık elektronikçilerdenim ama normal bilgisyar kartı bu işlemci varsaydığımız entegre sorunlu normalde bu kart  scsı kartından farklı bir işlem yapmıyo ama kart 97 model  scsı den tek farkı çıkışı farklı  erkek dişi olayı   hani dedim forumda belki bi xrayci vardır yönlendirir falan da  kameracıların hepsi öyle değilya bende güneş gözlüğü ile servise giderim   ama merkezin ak  diyip  müşteriye  a dan z ye her konuda bilgilendiririm :)

onekine?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek

kameracı değil kardeşim kapılarda ürünlere takılan alarmların antenleri var alarmla çıkarsan ötüyoya onlardan bahsediyorum:) Artist i*neler :D

cCc Gökhan cCc
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

he onların artislik bir olayı yokki ithal ürünü koyup gidiyolar neyin kafasını yaşıyolarki okadar havalılar sonuçta  asgari ücretle çalışan insan lar  usta olarak nitelendirdikleri adam bile en fazla 1250 maaş alıyor   bida geldiklerinden  gözlükleri  hangi çin  pazarından aldın de renjide et :D

onekine?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek

abi söylediğin gibi kutusundan çıkartıp takıyolar ama cihazlar çok cins kabloları belli uzunlukta olcak kabloların geçtiği yerde elektrik hattı vs. geçmicek buna benzer çok cinslikleri var emmiler bunları biliyolarya bişey diyon o öyle olmaz başka bişey diyon öylede olmaz :D lan nasıl olur söyle işte :D bu bilgilerini kullanıp herşeyi istedikleri gibi yapma haklarını saklı tutuyolar :D ben arada sorduğum karmaşık sorularla zaten şok yaşatıyom laf sokmama gerek yok :)

cCc Gökhan cCc
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

ya o sistemlerde şu var manyetik kablo olarak tabir edilen bobin kabloları var bir birine yakın olmıyıcak yerine göre polyesterlikablo olucak vs çok basit şeyler :)

edit: bu arada konu silinsin  gereği kalmadı.

onekine?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek

benim bildiğim avrupa ve amerika makinaların bütün kartları çok maliyetli.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

up müride yardım.

Toplam Hit: 2394 Toplam Mesaj: 13