Xrp Hakkında Varsayımlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Enteresan şekilde düzelte düzelte artışı sürüyor. Anlam vermek güç ayrıca Bitcoin'den bağımsız hareket etmesi de ilginç durumlara sebep oluyor. Sabah elimde ki 25.000 XRP'yi tl bazında 2.833100 'den satışa koydum. Tesadüfen denk geldim satıştan çekip biraz analizleri izledikten sonra 2.9'da çıktım 3.0 tekrar alış yaptım an itibariyle 3.4 sabah a kadar 3.75 leri görür gibime geliyor 3.30 gibi Çin borsasının reaksiyonunu da merak ediyorum.  Sizce neler oluyor?

Liarhack tarafından 22/Kas/20 02:29 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocam hayat tekerrürdenmi ibaret görücez. Bazı konularda tezim var kendimce. Dolar, Altının kasım ortası ve aralık ortası arasında düşüşü gibi. 6 yıldır sabit. Aralıkta btc darma duman oluyor. Aman dikkat edin özellikle kanun kuralı olmayan böyle bir piyasa için. Çok para girişi oldu. Bunları yatıran elbet çıkacak

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

hocam hayat tekerrürdenmi ibaret görücez. Bazı konularda tezim var kendimce. Dolar, Altının kasım ortası ve aralık ortası arasında düşüşü gibi. 6 yıldır sabit. Aralıkta btc darma duman oluyor. Aman dikkat edin özellikle kanun kuralı olmayan böyle bir piyasa için. Çok para girişi oldu. Bunları yatıran elbet çıkacak

Kesinlikle el atacaklar, kaçarımız yok :)) ne kurtarırsak kar.

www.tithack.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    Liarhack bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

Nasip hocam. ilk btc dünyasına girdiğimde 2017'de. 3500tl iken takibe aldım izledim. 9400'den almıştım. Aldığım güne kadar 5 tl bile inmeyen btc 7bin tl'ye düştü. Phoenixmiyi neydi bi yerde al satlar yapmıştım. 1500 tl'mi 500'e düşürüp sonra 4500e taşıdım. Oradan 150 tl'ye düşüp 750 yapıp çıktım. Btc 12bin tl'ye kadar çıkmıştı. Almamıştım buradan alınırmı demiştim. Sonra 7bin tl'ye kadar düştü. xrp ise 0.22 centti. Elimde de aracı sattığım için toplu para vardı. Almadım. Bi baktım 19bin dolara yani 80bin tl'ye çıktı ozamanın kur ile. Xrp ise 3.4 dolar olmuştu. sonra 5.600 dolarlara kadar düştü o sıralarda ufak al satla kâr etmiştim ama asıl olay 3binlere kadar düştüğünde terste kaldım ve piyasadan kalıcı çıkmıştım. Şimdi geldiği noktaya bak. Çok acımasız bir piyasa.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    Liarhack bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

Nasip hocam. ilk btc dünyasına girdiğimde 2017'de. 3500tl iken takibe aldım izledim. 9400'den almıştım. Aldığım güne kadar 5 tl bile inmeyen btc 7bin tl'ye düştü. Phoenixmiyi neydi bi yerde al satlar yapmıştım. 1500 tl'mi 500'e düşürüp sonra 4500e taşıdım. Oradan 150 tl'ye düşüp 750 yapıp çıktım. Btc 12bin tl'ye kadar çıkmıştı. Almamıştım buradan alınırmı demiştim. Sonra 7bin tl'ye kadar düştü. xrp ise 0.22 centti. Elimde de aracı sattığım için toplu para vardı. Almadım. Bi baktım 19bin dolara yani 80bin tl'ye çıktı ozamanın kur ile. Xrp ise 3.4 dolar olmuştu. sonra 5.600 dolarlara kadar düştü o sıralarda ufak al satla kâr etmiştim ama asıl olay 3binlere kadar düştüğünde terste kaldım ve piyasadan kalıcı çıkmıştım. Şimdi geldiği noktaya bak. Çok acımasız bir piyasa.

Kripto borsa yaklaşık 6-7 senedir markajımda ancak en çok ilgimi çektiği zamanlar senin gibi benim de 2017 araları bende Hashflare üzerinden Cloud ile güzel yatırım yapmıştım. Zaten hatırlarsın toplumda acayip bir yankı uyandırdı, bilgisayar kullanmayı biliyorum diyen adam Bitcoin yatırımcısı edasıyla herkese tavsiyeler vermeye başladı. Bahsi geçen süre zarfı içerisinde farklı borsalar da güzel paralar kaldırdım. Xrp 2.8 ile 3.4 aralarında güzel döngü oluşturdu o dönemler şansım yaver gitti iyi bir miktarla Xrp dan çıkıp Dogeye daldım fee 'den kaynaklı telegram pumpcılarını yakalayıp vurdum çıktım bende :) Ancak, sana göre acımasız bir piyasa bana da göre de şanssızlık silsilesi Telefonuma bir anlık dalgınlıkla format attım Google Authenticator sistemini unuttum içinde coinbase walletler mi dersin faucetlerden düşürdüğüm kıytırık tokeler mi dersin herşey gitti mı dersin Hashflare mi dersin herşey gitti. Sonra Hashflare de ki yatırımım büyük olduğu için oraya yoğunlaştım kimlik doğrulama vs hiç bir şey kabul etmediler. Sadece Bitcoin için eklediğim walleti istediler, işin korkunç tarafı o wallet de Coinbase ile çöp oldu :) kader kısmet işte. Sonra yine daldım bakalım :)

www.tithack.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

hele şükür bilinçli yaptığım bir yatırımdan kâr ettim artık ya. 4 aydır ripple tutuyordum. 4 aydır benim portföy %30 btc %40 ripple %30 holo. ripple hala elimde satmadım. satmayı da düşünmüyorum. ripple artışı ile elimdeki para 750 dolar falan oldu. 2017 başında piyasaya 500 dolar ile girmiştim. Kendimi kötü hissediyordum; twitterda denk geliyorum teknolojiden anlamayan kesim bile neymiş lan bu diye almış parayı 5 e 10 a katlamıştı. arabasını satıp batıranlar da oldu tabi ama insan özeniyor işte kazananlara. 4 senede bunu mu yapabildim lan ben diye kızıyorum kendime. herhangi bir coini alıp hold etsem en kötü 5 e katlardım bende. nasıl bu kadar az kazanmayı başardım ben de çok hayret ediyorum. litecoin uçtu o zamana göre, monero uçtu. ethereum yeni çıkmıştı zaten. yok illa al sat yapacağım. :d 

ripple için şimdilik 1 ay kadar daha hodl'da olacağım ben. ripple tekrar eskisi gibi uçarsa o zaman satıp holo alırım. holo uçarsa anca o zaman finansal olarak rahatlayabilecek bir genç olurum. yoksa bu piyasada %30kazansan ne? istikrar yok ki o nedenle büyük oynayacaksın. ya hep ya hiç. :d

https://prnt.sc/vnn726 şöyle de bir fraktal bırakalım https://twitter.com/Tikidikboy şu adamın analizi.

ripple'a düzeltme gelir tabiki ama grafik kovalamak lazım. benim o kadar vaktim yok hodl iyidir.

özetle; ben ripple'ın daha da uçağını düşünüyorum 1 ay içerisinde. elimdeki para öyle devasa değil öğrenci adamız 4 yılda anca bu kadar biriktirebildik. o nedenle biraz da özgürce deli kararlar alabiliyorum. :D Bilmiyorum sizler ne düşünüyorsunuz?

HACKEROKAN!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ihtimaller

1 - airdrop için alıyorlar airdrop 12 aralıkta 10-11inde satmalı.

2 - 2017 sonunda altlarda yükselil xrp ile başlamıştı o senaryo gerçek oluyor xrp 10 dolara kadar çıkabilir en kötü 3-4 dolar.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

ihtimaller

2 - 2017 sonunda altlarda yükselil xrp ile başlamıştı o senaryo gerçek oluyor xrp 10 dolara kadar çıkabilir en kötü 3-4 dolar.

Ltc île baslamisti

yok biSi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Cok uzman degilim ama balina satin almasi gibi duruyor.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavi5
    mavi5's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

ihtimaller

Xrp sonlara doğru atak yaptı diye hatırlıyorum hocam yanlışmıyım acaba.

Piyasa yine sabırsızların elinden alıp sabırlılara vermeye devam ediyor. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

taa 2018 lerde , ripple için bankalarla anlaşma yaptı ve internet şubelerine xrp ödeme seçeneği gelecek falan filan muhabbetleri vardı noldu ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 3606 Toplam Mesaj: 30
xrp kripto