folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ya Seve Seve Yada..............

Ya Seve Seve Yada..............

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    adamgibi bunu yazdı:
    -----------------------------
    ayrıyeten sen akıllanmıcanmı yaw türk kürt meselelerını acmaktan bıkmadınmı amacın nedır neyın pesındesın ben kürdüm ve bu ülkede yasıyorum götü yiyen varsa karsıma cıkıp ya sev yada bılmem ne desın daha gormedım ben ole delıkanlı  

ilk buluşmada senle bırebır muhappet etmek ısterım tabı sende ıstersen  

sevmiyorum diyorsan siktir git sevdiğin yere.

yok "memnunum, vatan sağolsun" diyorsan türk kürt fark etmez kardeşimizsin.

benim yanımda da hiç bir delikanlı "sevmiyorum bu vatanı" diyemedi. 

sanalda fazlasını yazmam.birebir muhabbette ederiz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

kim olursa olsun bu vatanın her seyıne zarar veren tiplemeler var okulda pc parkta bank vsre aklına ne gelirse ve içindeki nefretle bunu yapıyor begenmiyorsan zarar vermicen delikanlı gibi s. gidecen daha ötesi yok, yada adam gibi yasamasını bilecen

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

attackatak bunu yazdı:
    adamgibi bunu yazdı:
    ayrıyeten sen akıllanmıcanmı yaw türk kürt meselelerını acmaktan bıkmadınmı amacın nedır neyın pesındesın ben kürdüm ve bu ülkede yasıyorum götü yiyen varsa karsıma cıkıp ya sev yada bılmem ne desın daha gormedım ben ole delıkanlı  

ilk buluşmada senle bırebır muhappet etmek ısterım tabı sende ıstersen  

sevmiyorum diyorsan siktir git sevdiğin yere.

yok "memnunum, vatan sağolsun" diyorsan türk kürt fark etmez kardeşimizsin.

benim yanımda da hiç bir delikanlı "sevmiyorum bu vatanı" diyemedi. 

sanalda fazlasını yazmam.birebir muhabbette ederiz.

ilk  önce  efendı  ol  altını  cızdıgım yerın ne anlama  geldıgını   bıl  kımse  kımseye  bu memleketı sevmıyor  dıye  sıktır  cekemez

biz  o vatan sağolsun nidalarını  askerde  15  ay  söledik  ter  doktuk genclıgımızı verdık   memnun  olma  ve  olmama  durumu  benı ılgılendırır   a.q  yerınde memleketı  soyup  soğana  cevırıyolar  satıyolar  yağmalıyolar  sen memnunmusun su ankı durumdan   bunları genıs  genıs  konusmak lazım   benım ıstedıgım sey ağzınızı bozupta kürtlerın adını  kullanmayın  

not  : bu mesajlasmaları  tartısma  halıne  getırmeyelım  benım mesajım  acık  ve net  

kontra bisiklet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Türktür. Kürt mürt diye milleti bölmeye çalışanında onlara yataklık edenin de ak.

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

tagext bunu yazdı:
    Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Türktür. Kürt mürt diye milleti bölmeye çalışanında onlara yataklık edenin de ak.

alnından öperim hojam.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtkkkcakmak
    kkkcakmak
    kkkcakmak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Çok Doğal Nadiren Rastladığım Olaylardan Değil!! Amed' de az görülecek olay değil..........

Bir daha profilindeki herhangi bir extra bilgi bölümüne, bu yazıdan başka bişi yazarsan seni atarım...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

tagext bunu yazdı:

ha şöyle. çanakkalede sakaryada inönüde kütahyada Atalarımız ben şuyum ben buyum diye savaşmadı bre cahiller. hepimiz bu ülke için canımızı vermeye hazırız deyip düşmana karşı yiğitçe savaşmış. Atalarınıza ihanet edip ayrıştırmaya çalışıp kemiklerini sızlatanların utanması gerekir.Şu günlerde bile şu bu demeden askerlerimizin şehit olması bile bazılarını uykudan uyandırmıyorsa cahil demek haktır.Hangi ülkede doğarsanız doğun o ülkenin kurallarına uyacaksınız. Bayrağına toprağına sahip çıkacaksınız. çıkmıyorsanız bile saygı duyacaksınız.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Adam kolda o dövmeyle askere geliyor,korkmuyor.Ama bizim halkımız dolapderede kürtten korkuyor.Şerefsizler ama bizden cesurlar bu yüzden köklerini kurutmak için soykırımdan başka çare yok.

O şerefsize gelince :)     Kolunda dövmeyi gören slm verir gibi komaya sokar onu.O göte silah falanda vermezler.Tahminen askerliğinin yarısı disko denen mekanda geçer bi üste cevap verincede askerliği uzar heralde.Netice olarak götünü sikerler orda :D

Konumu silenlere inat kürdüm
Toplam Hit: 4558 Toplam Mesaj: 29