folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yabancı Dinin Över,Türk Yaparsa Tekme..

Yabancı Dinin Över,Türk Yaparsa Tekme..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek
    WebCrow bunu yazdı:
    -----------------------------
    hope_siz bunu yazdı:

DkN bunu yazdı:
    ben fitne yuvası tarikatlara bulasmadan, gercek dindar olarak yasayan ve hareket eden insanların tekme yedigini hic görmedim. gören?

bknz: yuh artık!!!

bknz 2 : hakan şükür & kutlu doğum haftası

ekşisözlükte değilsin bu bkz falan noluyo nereye bakalım ?!?

uzun uzun anlatmaya gerek yok, güncel bi konu olduğu için hemen anlaşılacağını düşündüğüm için öyle yazmış bulunmaktayım. umarım açıklayıcı olmuşumdur.

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    neye bakalım hacı, hakan şükür dediğin adam, galatasaraylı olmama ve sporcu kişiliğine hayran olmama rağmen fetonun baş adamlarından, feto tarikatından birisi. görüldüğü üzere benim söylediğim ile hiçbir alakası yok. sıradan bir müslümanmış gibi hakan ornegini veriyorsan kendine yuh diyeceksin bize degil.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    ahmed hassan kurban kesti diye hayvan haklari cart curt olmustu bi ulkede belcika miydi neydi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    bu haberi islam için yazan dostum. bunu yazıyı yazarak islama küfrediyorsun. son din islam değilmi? yani bu adam yanlış yolda ve yanlış yapmıyormu? bununla islamı bağdaştırman çok ilginç.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    teodos bunu yazdı:
    bu haberi islam için yazan dostum. bunu yazıyı yazarak islama küfrediyorsun. son din islam değilmi? yani bu adam yanlış yolda ve yanlış yapmıyormu? bununla islamı bağdaştırman çok ilginç.
    "bunu yazıyı yazarak islama küfrediyorsun"

Hönk? Ya Abi saçmasıda var yorumun,mantıklısıda.Ama bu kadar dandigide  yazılmaz ki..İslamı savunmak küfretmek değildir...Bilgine tanzikli su fışkırtırım...Dinin ne ise onu savunacak,haksızlıgı engelliceksin.Belki engellenmicek belki devam edicek fakat önemli olan üstüne düşeni yapmaktır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

teodos bunu yazdı:

Güzel düşünce ;)

Ayrıca Hristiyanlık propagandası kokan bu yazıyı buraa yazmaklada ekmeklerine bal sürdügünü göz ardı etmemek lazım.. 

Gönüllü Misyonerlikmi yoksa bi nevi :) 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:
    neye bakalım hacı, hakan şükür dediğin adam, galatasaraylı olmama ve sporcu kişiliğine hayran olmama rağmen fetonun baş adamlarından, feto tarikatından birisi. görüldüğü üzere benim söylediğim ile hiçbir alakası yok. sıradan bir müslümanmış gibi hakan ornegini veriyorsan kendine yuh diyeceksin bize degil.

evet hakan şükür örnek olamaz çünki fetocu .örnek olacaksa gerçekten dinini yaşayan böle şeylere bulaşmayan biri örnek verilir hakan değil. 

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    AmoR bunu yazdı:

teodos bunu yazdı:

Güzel düşünce ;)

Ayrıca Hristiyanlık propagandası kokan bu yazıyı buraa yazmaklada ekmeklerine bal sürdügünü göz ardı etmemek lazım.. 

Gönüllü Misyonerlikmi yoksa bi nevi :) 

Bu konudaki son cevaımıda yazimde yatim bari (:

İlk olarak ben dini müslüman olan ve nüfus cuzdanında islam yazıpta böyle şeylere tepkimi göstermezsem o zaman ayıp etmiş olurum..Çağrı filmini hayatında izlemedin herhalde..Bu din öyle senin gibi düşüncesizlerin kılını kıpırdatmayanların ürünü değil.Bu dini sahiplenenlerin anneleri ve babaları dahi gözlerinin önünde öldürüldü zamanında..O kadar kolay yayılmadı boşuna hicret yapılmadı..Önce dini ögren sonra savunmaya başla..Millet birşey yaparsa yanlışınıda bildir..Savunana karşı çıkacagına,söz söyleyecegin kişileri bil.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:
    ben fitne yuvası tarikatlara bulasmadan, gercek dindar olarak yasayan ve hareket eden insanların tekme yedigini hic görmedim. gören?

bugün içinde açılan sagopa röportajı konusuna baktın mı bilmem adam röportajında kur'an okumak beni rahatlıyor falan gibi dini konulardan bahsettiği için sagopacılar bile sagopa karşı tutum içine girdiler

g2k[et]tahribat[dat]com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

yabancıdan bize ne!neye göre kıssas yapıyorsunuz?kaka kim ki?bir insanın dünyanın en iyi futbolcu olması gerizekalı olamayacağı anlamına gelmez ki kusura bakmayın ama herkesin gözü önünde ki biri kalkıp din diyanetden dem vuruyorsa benim gözümde gerizekalının önde gidenidir.zaten futbolcu profillerine bakarsanız okulu bırakıp futbolculuğa geçmiştir,eğitim durumları düşüktür.

neyse kakayı boşverin benim nazarımda kitapları okuyup sorgulamadan ibadet etmeye kalkan herkes koyundur.incilde ki gibi tanrının koyunları.hahaha resmen tanrı dalga geçiyor siz benim koyunlarımsınız.ben sizin çobanınız

Toplam Hit: 4545 Toplam Mesaj: 33