Yabancı Dizi Tavsiyesi 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eskiden bir çok yabancı diziyi takip ederdim.Her hafta hepsinin bir bölümü yayınlanırdı.Şimdi ise elimde dizi kalmadı.Spartacus zaten bitti.50 kez tüm sezonları izledim.The Walking dead'ta kırk yılda bir bir bölüm yayınlıyor.Sezon arasında 9 ay ara veriyorlar.İyice soğuttu.How I Met Your Mother da çok ara vermeye başladı.Bu hafta yine çıkmamış.Deli etti deli.. Da Vinci's Demons, Revolution, Game of Thrones dizlerinden kopmuştum zaten.Artık izlemem.

Elimde dizi kalmadı.Türk dizilerine sardım.İşler güçleri bile izliyorum sıkıntıdan.Bu iş medcezire kadar uzanır böyle giderse.Saygığım diziler dışında tavsie ettiğiniz dizi var mı ? Şöyle 2-3 sezon oynamış olursa daha iyi olur.

Not: Başlığın sonunda 2 yazdım.Neden diyeceksiniz tabi."Yabancı dizi tavsiyesi" başlığını atıp yayınlamaya çalıştım ama bu başlıktan konu var uyarısı verdi.Herhalde aynı konulardan açılmasın diye yapılmış yeni bir sistem.O zaman niye açıyorum.O konu 2012 konusu çünkü mod :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

banshee

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

shameless

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Vikings..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

istediğin dizi olsun

1 Prison break (şimdiye kadar sevmeyen görmedim. en azından ilk sezon süper)

2 lost                (ilk sezon durağan olduğundan bakmıyorlar ama 3. sezon dehşetti  benjamin karakterini kesin gör)

3- malcolm in the middle             ( eski bir dizidir ama çok seversin komedi tarzı şimdiki breking badde ki adam burada baba rolünde)

4- everybody loves raymond         ( buda komedidir çoğu yerinde kahkah ile gülebilirisn. eski bir dizi ama kaç yıl oynadı geçen seneye kadar vardı)

5- my name is earl           ( değişik bir film hakkını helal et diye türkçe versiyonunu yaptılar. içim elvermedi seyretmeye resmen içine etmişlerdi. )

6-house     ( bu film harikadır dizi bittikten sonra house karakteri ölmüş gibi yas tutacaktım nerdeyse doktor dizisi süper ilk sezon durağan sonra hoş)

7- görevimiz tehlike   ( 1990-80lerindir ama şimdiki dizilere taş çıkartır. 30 önce olup şimdiki günümüz teknolojisine hala meydan okur kanımca)

8-Oz   ( prison brekakten sonra hapisane dizisi . diznin başında şu uyarı var : "yetişkinleri bile rahatsız edecek sahneler vardır". fazla gerçekçi ve açık mı demeliyim.

9-boys over flowers -kore dizisi. kızlara hitap ediyor deniyor ama çok dinlendirici komedi . ilginç ben sevmiştim

10- gizli görev  (internette bulursan haberim olsun acayip arıyorum. showda yayınlarnır bir zamnalar. çok harika . başkan karakterini severdim

yorumlardan hatırladım

11- person of interest (ilk sezon izledim. ilginç ama hep aynı şeyler oluyor bir sire sonra oyunculuğa bakılır ama)

12-sherlock holmes   (ingiliz aksanı ilginç gelecektir. çok sıkı takip edemedim ama kafamdaki sherlocktan biraz uzaktaydı.)

13-Hannbal ( filmlerine hayranım ama dizisi çok güzel değildi.acayip abartmışlardı. cesetten kule.. yok artık dedirtti ama psikoloji ye ilgi duyuyorsan izle)

futurist tarafından 13/Şub/14 10:39 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

House of Cards ve Suits

der die das
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Black sails
    Intelligence
    Helix e başladım farklı olarak 3 üde güzel gidiyor

Not:Amk poi si neden artık 2 haftada 1 bölüm çıkartır ki ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

The big band theory

Person of interest

Shameless

Arrow

Hell on wheels

The walking dead

Black sails

çıktığı zaman game of thrones

Bunlar güncel olarak devam ettiğim diziler.

Eskilerden

Prison break

Breaking bad

Fringe

Blue mountain state

Bunlarda bitirip aklımda yer eden dizilerden.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

Nip/tuck

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

1-Fringe (geçen yıl bitti.) -Bilim kurgu

2-Helix (bu sezon başladı.) -Bilim kurgu

3-Death Note -Anime

4-Sherlock -Polisiye

5-Friends -Komedi

6-The Blacklist (ilk sezonu) -Polisiye

istersen listeyi uzatabilirim. İmdb puanı yüksek yabancı dizilerin nerden baksan %70'ini izlemişimdir. eski ve yeni , benim favorilerim bunlar.

exchanger tarafından 13/Şub/14 08:31 tarihinde düzenlenmiştir

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

-game of thrones

-shameless

-bu dizi yeni başladı 3. bölümünde daha - black sails- diye bir dizi korsanlarla alakalı güzel birşeye benziyor takip etmeye başladım.

-supernatural v.s gibileri zaten takip ediyorsundur 8-9 sezon yaptılar :) 

Toplam Hit: 4378 Toplam Mesaj: 48