Yabanci Site Hackleme ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Arkadaslar kendimi sql injection'da gelistirmek istiyorum asp'de . Fakat hem pcler izlendigi icin hem dava acilabiecegi vs icin elim kolum bagli duruyorum . Simdi sql injection'u yabanci siteler uzerinde yapsam birsey olur mu oradan dava acabilip beni bulabilme gibi bir sanslari olabilir mi neler cikabilr ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Fikri olan yok mu ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yok hocam icin rahat olsun. Ben de ilk defa " Attention : Bad Request. Your Ip Is Logged xx.xx.xx.xxx" gibi bi uyarıyla karsılastıgımda insanın dogası geregi tırsmıstım ama hic merak etme, resmi sitelerle bile ugrastık bir sorun yasamadık. Önüne ne geliyosa saldır :)

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Yurt dışı ile ilgili bi sıkıntı olmaz hocam, aynen türkiyenin yurt dışından gelen saldırılara allaha şükür ucuz atlattık diyip geçiştirmesi gibi :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

walla iyiymiş. ben de başliyim :) ilk hedefim feysbuk xP

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

karaconda bunu yazdı:
    -----------------------------

walla iyiymiş. ben de başliyim :) ilk hedefim feysbuk xP

-----------------------------

başımıza isko olmada :)) tarla bicerken puanımı sildiler faysbok u heykledim faLAN :D

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

pr5+ pr6+ yabancı siteleri hackleyin de bir işe yarasın bari :) ftp şifresine sahip olacak kisi bana ulassın anlasırız

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Tamam icim rahatladi hepinize tesekkurler :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Türkiye'de Bayisi ve temsilciliği olan frmaların sitelerini hacklememeye dikkat edin yanlız onda sıkıntı çıkabilir ama geri kalan bakkal manav sitelerini hacklemenizde sorun olmaz

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x0r
    x0r's avatar
    Erkek

Teknik olarak bir siteyi hacklersen, suçlusundur.Bu tıpkı birine hakaret etmek gibi sokakta birine hakaret edersen seni mahkemeye verebilir ama bunun yerine uğraşmamayı yeğler.Hacklediğin sitenin sahibi takıntı yaparsa birazda parası varsa istersen ugandadan bir site hackle farketmez.Belki hapse girmessin ama farklı yaptırımlar olur.

Let's climb the treeee...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Tarlaya Su Taşırken Testim Kırıldı FaceBook'a İndex Attım Hakim Bey :B

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
Toplam Hit: 7563 Toplam Mesaj: 24