folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yabancılar Neden Daha Yaratıcı?

Yabancılar Neden Daha Yaratıcı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeliMermi
    DeliMermi's avatar
    Erkek

onlar başarmak istediklerinde, tek istedikleri şey başarmak.. biz başarmak istediğimizde amacımızın sonunda mutlaka bi kızı becermek yatıyor yada bi başka kızı

(anlatmak istediğimi anlatabildiğime emin değilim)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

Tek sebei Din din ..Diger unsurlar dinden kaynaklı doğar . müslüman astronomları yazmıssınız da o zamanın tarihlerine ve dünyanın durumuna hiç bakmıyorsunuz. gerçegi kabullenin yönetiliyoruz 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Para yok,imkan yok,zaman yok bıdı bıdısına katılmıyorum.Türkiye'de yaşıyoruz.Afrikada değil.Facebook,Microsoft,Apple bu şirketlerin hepsi evlerin garajlarında kücük insanların büyük cabalarıyla doğdu.

"İyi bahaneler üretebilen insanlar genellikle bahaneden başka bişeyde üretememişlerdir."

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

yabancılarda maddi sorun bizdekiler kadar yok he bide en önemlisi yabancılarda türk halkı gibi sen türksün  bu projeleri yapamazsın  bu pojeleri anca türk olmayanlar yapar  zihniyeti yok !

onekine?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

Garajları var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Yaratmak Allah'a mahsustur.

düşünce geliştirmeye gelince Direk REFAH düzeyiyle alakalı bir durum bence. 

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bi kaç neden sıralayabiliriz..(yurt dışında biri olarak)

- eğitim sistemleri çok farklı.ezberciliğe yada kafayı boş boş şeylerle doldurmaya yönelik eğitim sistemleri yok.eğitim olayı türkiyede sadece uni.sınavına adanmış durumda ve herkes kafasını boş boş şeylerle dolduruyor.

-biraz açık görüşlüler..bizim gibi kapalı görüşlü değiller.

-çok geziyorlar.en fakiri bile parayı bulsun başka ülkeye çıkıyor

-ülke gezebilme imkanları var

-türkiyedeki gibi kızımı evlendirecem oğlumu evlendirecem ev dizme olayı nası olacak.paramı onlara saklayım olayı az.bu durumda ellerine geçen parayı canları istedikleri gibi harcayabiliryorlar. 

daha çok yazadımda yazmaya ara vermek zorunda kaldım.geldiğimde uçmuş gitmiş yazacaklarım..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    Herşey eğitimde bitiyor. Bi Türkiye'deki eğitim sistemine bak birde Avrupa'dakine. Bi arkadaşın dediği gibi ; Türkiye'de yaşayan Türk nüfustan çıkan yıldız futbolcu sayısına ve Almanya'da yaşayan Türk nüfüstan çıkan yıldız futbolcu sayısına bakarsanız aradaki farkı anlarsınız. Bize yıllarca İngilizce öğrettiler ama şahsen 9-10 senedir ingilizce görüyorum hala ingilizce konuşan birinin ne demek istediğini anlayacak kapasitede değilim. Oysaki Avrupa'da hangi yabancı dili öğreniyorsan bi kaç ay o ülkeye gidip dilini geliştirebiliyosun. Daha birçok örnek var. Ama eğitim sistemimiz Avrupa'daki ülkelerle eşit olsaydı yaratıcılık konusunda kesinlikle fark atardık düşüncesindeyim.

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    garajda bitiyor iş, adam aileden soyutlanıp yaratıcı zekasını özgürce ortaya koyuyor. ben bi icat yapacak olsam babam gelip anasını sikmişsin ortalığın topla diyor. sikim türkiye gerçeklerini amk :/

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

annelerimizim bizi 

bana icat çıkarma diye azarlaması yüzünden

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 8627 Toplam Mesaj: 73