folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yaftalamadan Düşünün!

Yaftalamadan Düşünün!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

çok dar bir açıdan bakıp, özünü-örfünü düşünmeden yorum yapmak..

neyse ya sikmişim zamanı da metalicayı da kimseye laf anlatasım yok sabah sabah :))) gideyim tahsilat yapayım para toplayayım. akşam karılarla yiyeyim. 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Treasure
    Treasure's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

http://kafa.bobiler.org/upload/photographs/133052576a.jpg

Seni Seçtim Yobaz :)

Başta sn.başbakana bakanlara en ufak kamu çalışanlarına kadar.lütfen artık maçlarda küfürleşme olmasın.saha kenarlarına fasulye fidanları ekilsinki insanlar sakinleşsin.artık kulağı kopanlar coplananlar görmek istemiyoruz.yeterki takımlar artık ceza almasın başkanlar alamasın.hoplayıveren çekirge ile zıplayıveren çekirge arasındaki tek benzerlik,ikisin de veriyor olmasıdır.Yani iş gücüne paralel olarak verimlilikte de artış gözlenir.Bu sebepten kuşlar uçar ve otlar yeşildir.Alım gücü yüksek bir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    StigmatA bunu yazdı:
    -----------------------------

Pis satanistler, bok mu var gidersiniz Metallica adlı grubun konserine :|

40 bin kişilik bi cenaze alayı falan daha hoş olmaz mıydı?

Hazır hepiniz siyahlara bürünmüşken..

ahahahahaha :D:D yardın sabah sabah :D 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Treasure bunu yazdı:

Seni seçtim terörist

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    bayzin bunu yazdı:
    Treasure bunu yazdı:

Seni seçtim terörist

hay aklınala bin yaşa jaa :| 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    reklamı ilk gördüğümde herhalde yoldan geçen biri yapıştırmış resmin üstüne satanist diye düşündüm.Ama sorna yobaz resmini falanda görünce anladım çok tepki toplar die düşünüodum :|

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

ne demişler boş teneke tıngırdar =) boşa giden 3 sayfa ve boşuna yapılan 3 sayfa yorum...

siz milliyet okuyun doğanında ipini kestiler =) zamana laf atın siz çok zekisiniz ya o yüzden her ödülü zaman alıyo...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkut
    ilkut's avatar
    Erkek
    O köşe yazılarında yazanlar yazarların şahsi görüşleridir beyler  zaman gazetesi başka gazeteler gibi kimsenin yazılarını sansürlemez.Kim ne dşünüyorsa onu yazar köşesinde buda sadece yazanı ilgilendirir.

www.gencsiviller.net
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:

diğerleri sütten çıkma ak kaşık ya. kimseyi etiketlemiyor ya.

ayrıca 3. yazıda bahsedilen metallica-güngören olayında haklı değil mi adam? okudunuz mu yazının genelini? :)) 

burda diğerleriyle ilgili birşey yok.herkes illaki kendi düşüncesine göre yazacak.ama bunu EN ÇOK yapan gazetenin cıkıpta böyle bir reklam yapması saçma.sen ATATÜRK ün getirdiği laikliğe bok at,bu insanlara damga vurup ''laikçi'' de sonrada cık böyle etiketlemeyin diye reklam yap.Laikçi ne demek ya?

ayrıca bomba patlaması ile metallicanın ne alakası var?o konser aylar önceden planlanmıs biletler alınmıs ne yapacaktı insanlar bomba patlayan yeremi kosacaklardı?o zaman itler hergün 3-5 yere bomba koyup hayatı felc etsin oh ne ala.o bombanın patladığı hafta futbol macları ertelendimi?oradada 50bin kişi tepinmiyomu tribünde?onlara bok atılmaz ama üstelikte ligi tatil etme imkanı devletin elinde.ama amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek sen orda bagıran gruba ateist satanist laik de -ki soruyorum laik sıfatı niye bu diğer 2 kelimenin arasında?- diğer yerde bagırıp cagıran 50000 kişiye laf söyleme

cehalet böyle birşey

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    O bombaların patlamasının faturasını Metallica konserindekilere kesenlerin Tahribat'ta bile savunucularını görmek çok üzücü.O gece bitene kadar ben dahil bir çok insanın patlamadan haberi olmamıştı konser bitene kadar.Hadi her türlü fişi yiyoruz satanist, kitapsız ana baba kesen diye ama biz o kadar mı orospu çocuğuyuz ki patlamada ölen insanların hiç yere ziyan olan hayatlarına üzülmeyelim.Olayı konser çıkışı bindiğim takside öğrenmiştim, olayın aslı astarı patlamanın büyüklüğü, ölü sayısı vs. de konser bittikten sonra belli olmuştu.Zaten "ateist" kelimesini bir küfür gibi kullanan insanlardan ne bekliyorsak, sonrada herkese eşitlikten, saygıdan bahsederler.Biz laik, ateist, aczmendi müsveddelerininde yaptığı iş mi...
Toplam Hit: 4305 Toplam Mesaj: 29