Yakı + Tuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

iyi misin :D

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

AMpul bunu yazdı:
    -----------------------------

manhyak bunu yazdı:

Neden yapıyımki sorusuna cevap : Sıkıntıya çözüm olabilir. Bknz Fight clup

hocam onun için montla sıçma daha mantıklı gibi, en azından kendine zarar vermezsin.

adam liseli beyler 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

bu banlanmak istiyor

Bu Kullanıcı, Tahribat.Com'dan 1 kere uzaklaştırılmıştır!!!
     Ban Sebebi : Salak salak nasıl acı çekerim kolumda acacak delik kalmadı evdede karabiber yok:( diye post at millet alay edincede ergen değilim triplerine gir.Büyüde gel hoca.
    Banın Suresi Gecti
     Banlanma Tarihi : 04.10.2010 14:06:39
     Ban Süresi : 168 Saat

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Explosive bunu yazdı:
    adam garip cevap vericekseniz vermeyin demiş arkadaş yok salakmısın yok malmısın bırakın adam seviyo belki
    sağol hocam
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

Git testislerine kolanya dok haci, ilginc bir aci ariyorsan. Ben nerden biliyorum? Doktum cunku. Neden doktum? Konuyla alakasiz uzun hikaye dsfsdf.

Evet 1 hafta olmadı benimde başıma geldi. Hiç böyle olcağını tahmin etmemiştim. Yanıyor desen yanıyo değil bi garip. Ama neden döktügünü kestirebiliyorm muhaha .d

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

sıkılınca yapcak başka iş yoktu demi :) neden canımızı acıtalım yhaf :D neyse kulağıma küpe  olur bir ara çok sıkılırsam yaparım fakat koluma değil neyse biliyorum nereye yapacağımı 

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

ulan ufakken kıçıma kolonya dökmekten sonra bi de geçenlerde bilek ağrı için denemiştim.yarısın kestim sağ el bileğime sardım.sarmaz olaydım, 10 dakika sonra bir acı bir tahriş en sonunda çıkarıp attım bi de ne göreyim, bileğim kıpkırmızı olmuş :D yemin ederim 6-7 saat geçmedi :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

Git testislerine kolanya dok haci, ilginc bir aci ariyorsan. Ben nerden biliyorum? Doktum cunku. Neden doktum? Konuyla alakasiz uzun hikaye dsfsdf.

evet bunu da yaklaşık olarak 2 kere kazayla yaptım :D oradaki yanma hissini söndürememek insanı en deli eden unsur :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eve yeni geldim bir arkadaşımla birlikte çok acayip bi güzargah izleyip amaçsızca yürüdük gerçekten çok farklı bi güzergahtı acayip uçuk bi muhabbetettik burda anlatsam delidersiniz sadece saçma bikısmını paylaşmak istiyorum girdiğimiz yerle hiç alakası olmamaına rağmen sahilden çıktık ben denize baktım ve dedimki acaba burdan dalsak karaya çıkabilirmiyiz odadedeki burdan anca mısırdan çıkarsın ve ikimizde gayet ciddiyiz ben tam kıbrısı düşünüyordum o bide kıbrısvar dedi ama tutturursan bende evet düşük bir ihtimal ama kıbrısa denkgelebiliriz dedim yine gayet ciddi kıbrısa denk gelme ile alakalı 10 dakkalık bisohbet ardından ikikız bize kulak misafiri olup güldü zaten bizde bedbah gibiydik o an tutamadık kendimize güle güle yolumuza devam ettik niye anlatıyon derswniz içimden geldi konunun bütünlüğünü bozduysam af ola ama bunu anlatmak için konu açsam hoş karşılanmazdı heralde bugün kafam güzeldi kesin ama bibaşka güzel içmeden oldu bidebu negüzel

edit:şuan neden yapıyon bilmiyorum ama yapabiliyorken yap sonra bu bile boş gelicek manyakça veyadeğil buhayatta yaptıkların yanına kar kalı5r

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

adamı yermek yerine neden bu yolu seçtiğini sormak bence daha mantıklı sürekli böyle bi hissin warsa bi uzmana görün derim yok ben heycan arıorum diosanda bari görümicek yerlerine yap 

dewdim dewrildim geldim
Toplam Hit: 8314 Toplam Mesaj: 47