Yakın Çekim Pürüzlü Yüz Fotorafı Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bidon
    bidon's avatar
    Erkek

hohahahahaha koptum spark hocam :D

Because none of us are as cruel as all of us.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Spark hacı nerden buldun sen onları yaa :D neyse çalışılacak bişiler cıktı yarına çalışıp eklerim buraya..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Spark Sen insanmısın aq migdem allak bullak oldu :S:S:S:s

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

asd

bu da yeni hali.sadece bununla uğraştım diğerleriyle daha sonra..

http://www.flickr.com/photos/56298277@N04/5208066914/

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Kusura bakmayin arkadaslar hani igrenebileceginiz aklima gelmedi. Pardon gercekten. Fakat hani arkadas gercekten iyi kalite de, yakindan cekilmis, puruzlu yuzler istemiz, bende buna istinayeden google a "acne" yazip yani "sivilce" diye aratirnca yuksek kalitede bu resimler cikti, ben de arkadasin isi gorulsun diye koydum :) Evet ilk fotograf baya kotu aslinda ama, arkadas onu duzeltebilirse PS teknigini gelistirebilir eminim ki :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Cupofcoffee bunu yazdı:
    -----------------------------

hacı bunu düzeltmemi istemiorsun sanırım :D ama arka plana yapıştırdıgın şeyi sevdim..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:

Kusura bakmayin arkadaslar hani igrenebileceginiz aklima gelmedi. Pardon gercekten. Fakat hani arkadas gercekten iyi kalite de, yakindan cekilmis, puruzlu yuzler istemiz, bende buna istinayeden google a "acne" yazip yani "sivilce" diye aratirnca yuksek kalitede bu resimler cikti, ben de arkadasin isi gorulsun diye koydum :) Evet ilk fotograf baya kotu aslinda ama, arkadas onu duzeltebilirse PS teknigini gelistirebilir eminim ki :)

gaza geldim deneyecem :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

edit: spark iğrençsin :D

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

http://www.flickr.com/photos/56298277@N04/5208993020/

1.fotoyu yaptım.fakat biraz fluu oldu.biraz daha uğrasırsam o gider..bakalım beğenecek misiniz ?

Toplam Hit: 13087 Toplam Mesaj: 34