Yakuza 0

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Bu ara canım sıkılıyor ne oynayayım diyen müritler bu oyunu oynayabilirler. Az önce oyunu bitirdim tahmini 30 - 40 saat gömmüşümdür ana görevlere, yan görevler de sanırım bi 100 saat sürer.

Oyun film gibi ilerliyor 2 ana karakter var bunlarla değişmeli oynuyoruz. Geliştirebireceğiniz farklı dövüş teknikleri çok çeşitli silah türleri sayamayacağım kadar çok mini oyunlar yani oyun sizi saracak çok fazla şeye sahip. Hikayeye sardıkça iyice hırslanıyorsunuz ve çok  tatmin edici oluyor. Daha ayrıntı isterseniz incelemeler mevcut. Oynamak için orta üstü ingilizce ve gamepad lazım . 

İndia İndia !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Öhm konuya invaze olmak gibi olmasin ama bu oyunu bitirip hala heyecan arayan olursa ben de dotaya beklerim :')

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı

Öhm konuya invaze olmak gibi olmasin ama bu oyunu bitirip hala heyecan arayan olursa ben de dotaya beklerim :')

:D:D:D::D:D: 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Eski dotayı oynadım zamanında zevkini aldım ancak yenisine alışamadım bir türlü. Oyunu yaparken pek özenmemişler gibi hissettim iyice soğudum. Beklentilerimi çok yüksek tuttum galiba . LoL oynuyorum Moba olarak beni kesiyor .

İndia İndia !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    bloodmage bunu yazdı

Eski dotayı oynadım zamanında zevkini aldım ancak yenisine alışamadım bir türlü. Oyunu yaparken pek özenmemişler gibi hissettim iyice soğudum. Beklentilerimi çok yüksek tuttum galiba . LoL oynuyorum Moba olarak beni kesiyor .

Aaa niye ozensiz geldi ki hocam haritada karsilastigin herolara gore verdigin selam bile degisiyor, oynanabilirligi gram etkilemeyen sirin detaylar bile var bunun gibi. Lolu seven bunu da sever bi sans daha versen mi acaba cunku nicki lazim degil ARAMIZDAN BAZILARI beni bu bataga dusurup kendi oynamayi kesti de >_>

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı

Aaa niye ozensiz geldi ki hocam haritada karsilastigin herolara gore verdigin selam bile degisiyor, oynanabilirligi gram etkilemeyen sirin detaylar bile var bunun gibi. Lolu seven bunu da sever bi sans daha versen mi acaba cunku nicki lazim degil ARAMIZDAN BAZILARI beni bu bataga dusurup kendi oynamayi kesti de >_>

asdhasdasfa da adaadasASFASDJASVDJASBDJABJAAA  :D :D :D 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı

O pingle nasil keyif alabiliyorsun yahu?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    end bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı

O pingle nasil keyif alabiliyorsun yahu?

Hangi ping yok oyle bir sey eu east gel hocam 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Peki senin için bir şans daha vereceğim. Akşama İzmire döner indiririm. Ancak bir kaç tüyo verirsen iyi olur. 

İndia İndia !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    bloodmage bunu yazdı

Peki senin için bir şans daha vereceğim. Akşama İzmire döner indiririm. Ancak bir kaç tüyo verirsen iyi olur. 

Hocam senin istedigin tuyo olsun indir lvl1 herolardan bir iki tane begen bana soyle 

Ben axe ile baslamistim nispeten kolay ve eglenceli gelmisti biraz hantal ama hemen kesilmemek baslangicta iyi oluyor, istersen bi bak sol ust tarafta kendisi

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Application failed to initialize gs settings diyor ne diyor bu vatandaş nasıl çözecez bunu

Toplam Hit: 2199 Toplam Mesaj: 15
oyun yakuza