folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN.........

YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN.........

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    Tumer icin
    Aradabir olur böyle yanlis seyler, önemli degil.

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucahit
    mucahit's avatar
    Erkek
    Gençeler biliyormusunuz ben tam 1.768.943.567 yaşındayım desem..

yihahahahaaaaaaa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    mucahit bunu yazdı:
    -----------------------------
    Gençeler biliyormusunuz ben tam 1.768.943.567 yaşındayım desem..
    -----------------------------

Demek okadar saniye yasadin?
    Ömrünü sanyelerle hesaplama yoksa ömrün cabuk biter.

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    yalan yalan yalan
    cesaret cesaret cesaret.....................

senelerden sıfırıncı yıllar felandı.:))sanırım yanı daha tarıh anlamı tanımlaması sıye bişi yoktu.dusunun işte mısırda afrıkada baya sayılan bırıyım.bırgun canım sıkıldı soyle avrupalara dogru ılerlemeler yapalım dedık işte.
    ama avrupa olayı asmış etraf piçlerden gecılmıyor.
    ırz gecme rahıplerı dötten kıtlama felan almış yürümüş:))
    neyse bır ıkı arkadas aldık yanımıza işte buna bır care bulmak sart dedık yoksa ınsanlar sapık olup gıdecekler.
    gel zaman gıt zaman evvel saman içinde kalbur damın içinde pireler tellah develer Taşşşak ıken baya bır zaman gectı omrumuzden:))))
    o aralar bayada yaratıcı bır guce ınanıyorum ama.neyse baktık o yaratıcı guc baya bır ınsanız bız(delıkanlıyız yanı9sesımızı feryadımızı duydu.
    bırgun bır yıkıntı bınanın arasında sesler duydum.
    ana oda ne.gok sankı yarılıyor.
    korktum altıma felan zısmak uzereyken o muhtesem sesı duydum.evet bu ılahı bır sestı ama cok soguk su içtiğindendır sanırım sesı kızılmıştı.:))
    kısık bır sesle sunları dedı bana o guc..
    eyyyy kulların delıkanlısı.senınde zamanı gelıcek dötunu delıcekler.oyusden ben yuce bır ınsn gonderecem dedi.ben bozuldum tabıkı ben baya yuceyım sten ozmanlar.....yanı sormayın gıtsın bya bır delıkanlıyım yanı.düşünün daha rakı yok ozamanlar ama benım masamda gecelerı bır ufak mutlaka olurdu(hemde tekırdag)neyse burası baya sacma oldu:))))))))tekırdag ozaman daha ege denızın altında bır kıtaydı))))))
    neyse işte baya bozuldum ben ama ınsanoglanının bana ıhtıyacı vardı bılıyorum.
    daha sonra işte bır kız bulmak gerektı işte bu guce.
    ozamanlar fakır bır kız vardı tatlı bişi işte.ben bu kıza yucelık katmak ona bır ısım takmıştım.ben ona Meryem dedım.ılahı gucede bu sekılde tanıttım.:))
    daha sonra bu kızla o muhtesem gucu basgöz etmek kararı aldıkk.ama ılahı güçler işte gucunu kanıtlamak gibi bır delılıge gıttıler benı aldattılar.meryemımı bır gece bu güçlerden en buyuk olanı kıtladı(gıdıdanda yalamıs olabılır)))))))))
    neyse işt bu ılahı guclerın bır bebesi oldu(bence piç ama)ona isim verme hakkını hakkınıda bana verdıler nedense.neyse olalım dedık carede yoktu saten.
    ve bana bu kişiyi egıtmem için dunyaya attılar.meryem ıse efeste sessız sedasız oglum oglum dıyerek ınledı ve geberdı(pardon vefat ettıler kendılerı
    neyse ben bu cocuga byuk ulu anlamlarına gelen MİSA adını verdım..ama daha sonra mısa mıkasa kılıgına gırerek saga sola atlamaya basladı.benım gıbı bır ustasını hor gorur oldu(dötü kalktı yani)

neyse ufaktır piçtır dedık ses etmedık.neyse ılahı gucten yetkıler geldıkce bu dahada havalara gırdı dunya benım olacak benım dinimi konuscak felan demeye basladı.
    bırgun aldım karsıma bu MİSA piçini ulan dedım ulan racon dedım(kurtlar vadısından alıntıdır)ulan adammısın lan MİSAenden halen gucluyum ve senı bana layık gormuyorum dedım.
    ve Bu küçük piçi oanda lanetledım.bakmayın yanı bendede baya ılehılık vardı o donemlerde
    evet lanetledım ve ılahı guclerını alıverdım kendı capımda.adınıda degıstırdım tabıkı.ona kutsallık ve yucelıgı veren M harfını sıldım adının basından.
    artık adı sadece İSAydı.cok zavallıydı gozunde halkın artık ve lanetlı oldugundanda kımse muhattap olmuyordu.(mesela okey atmakiçin mynete bıle baglansa tanınıyordu hemen dıslanıyordu)
    sonunda tepesı attı halkın.isa oyle bır havalandıkı bırsuru carıyesı ve masoru vardı kendıne aıt.
    neyse bır ıkı saglam insanoglanı aldım yanıma ve halkın arasına karıstım.bır kamuoyu yoklaması yaptıkkı bırde ne gorelım kımse sevmez olmuş.

nemı yaptım?ne yapacam yawww.halkı gaza getırıp ısayı
    carmaha serdım(prd gerdırdım):

ama ne oldu halen izinden gıdenler var işte.ama ben elımden gelenı yaptım......

Sallla salllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:==))))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    bırgun balkonda içiyorum yıne.baktımsaat baya gec olmuş ama kalmayıda canım ıstemıyor.
    bırden goktekı bır cisme aklım takıldı oda ne.kımıl kımıl ışıklar sacan bir cisim.neyse işte o kımıl kımıl cisim bır zaman sonra asagıya ınen kımıl kımıl cısım oldu.
    sonrada bahcemnıze ınen kımıl kımıl cisim oldu.daha sonrada kapısı acılan kımıl kımıl cisim:))
    bunlar uzaylıymış meger.
    yaw yoruldum bunu daha sonra yazyım:))))))))))))
    istege gore...........

tabıkı yıne baskenthack komıklıgı ve mızanselı garantısınde:)
    ulan bızde MİSA ya donduk dötumuz kalktı)))))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek

baskenthack bunu yazdı:

yalan yalan yalan
    cesaret cesaret cesaret.....................

senelerden sıfırıncı yıllar felandı.:))sanırım yanı daha tarıh anlamı tanımlaması sıye bişi yoktu.dusunun işte mısırda afrıkada baya sayılan bırıyım.bırgun canım sıkıldı soyle avrupalara dogru ılerlemeler yapalım dedık işte.
    ama avrupa olayı asmış etraf piçlerden gecılmıyor.
    ırz gecme rahıplerı dötten kıtlama felan almış yürümüş:))
    neyse bır ıkı arkadas aldık yanımıza işte buna bır care bulmak sart dedık yoksa ınsanlar sapık olup gıdecekler.
    gel zaman gıt zaman evvel saman içinde kalbur damın içinde pireler tellah develer Taşşşak ıken baya bır zaman gectı omrumuzden:))))
    o aralar bayada yaratıcı bır guce ınanıyorum ama.neyse baktık o yaratıcı guc baya bır ınsanız bız(delıkanlıyız yanı9sesımızı feryadımızı duydu.
    bırgun bır yıkıntı bınanın arasında sesler duydum.
    ana oda ne.gok sankı yarılıyor.
    korktum altıma felan zısmak uzereyken o muhtesem sesı duydum.evet bu ılahı bır sestı ama cok soguk su içtiğindendır sanırım sesı kızılmıştı.:))
    kısık bır sesle sunları dedı bana o guc..
    eyyyy kulların delıkanlısı.senınde zamanı gelıcek dötunu delıcekler.oyusden ben yuce bır ınsn gonderecem dedi.ben bozuldum tabıkı ben baya yuceyım sten ozmanlar.....yanı sormayın gıtsın bya bır delıkanlıyım yanı.düşünün daha rakı yok ozamanlar ama benım masamda gecelerı bır ufak mutlaka olurdu(hemde tekırdag)neyse burası baya sacma oldu:))))))))tekırdag ozaman daha ege denızın altında bır kıtaydı))))))
    neyse işte baya bozuldum ben ama ınsanoglanının bana ıhtıyacı vardı bılıyorum.
    daha sonra işte bır kız bulmak gerektı işte bu guce.
    ozamanlar fakır bır kız vardı tatlı bişi işte.ben bu kıza yucelık katmak ona bır ısım takmıştım.ben ona Meryem dedım.ılahı gucede bu sekılde tanıttım.:))
    daha sonra bu kızla o muhtesem gucu basgöz etmek kararı aldıkk.ama ılahı güçler işte gucunu kanıtlamak gibi bır delılıge gıttıler benı aldattılar.meryemımı bır gece bu güçlerden en buyuk olanı kıtladı(gıdıdanda yalamıs olabılır)))))))))
    neyse işt bu ılahı guclerın bır bebesi oldu(bence piç ama)ona isim verme hakkını hakkınıda bana verdıler nedense.neyse olalım dedık carede yoktu saten.
    ve bana bu kişiyi egıtmem için dunyaya attılar.meryem ıse efeste sessız sedasız oglum oglum dıyerek ınledı ve geberdı(pardon vefat ettıler kendılerı
    neyse ben bu cocuga byuk ulu anlamlarına gelen MİSA adını verdım..ama daha sonra mısa mıkasa kılıgına gırerek saga sola atlamaya basladı.benım gıbı bır ustasını hor gorur oldu(dötü kalktı yani)

neyse ufaktır piçtır dedık ses etmedık.neyse ılahı gucten yetkıler geldıkce bu dahada havalara gırdı dunya benım olacak benım dinimi konuscak felan demeye basladı.
    bırgun aldım karsıma bu MİSA piçini ulan dedım ulan racon dedım(kurtlar vadısından alıntıdır)ulan adammısın lan MİSAenden halen gucluyum ve senı bana layık gormuyorum dedım.
    ve Bu küçük piçi oanda lanetledım.bakmayın yanı bendede baya ılehılık vardı o donemlerde
    evet lanetledım ve ılahı guclerını alıverdım kendı capımda.adınıda degıstırdım tabıkı.ona kutsallık ve yucelıgı veren M harfını sıldım adının basından.
    artık adı sadece İSAydı.cok zavallıydı gozunde halkın artık ve lanetlı oldugundanda kımse muhattap olmuyordu.(mesela okey atmakiçin mynete bıle baglansa tanınıyordu hemen dıslanıyordu)
    sonunda tepesı attı halkın.isa oyle bır havalandıkı bırsuru carıyesı ve masoru vardı kendıne aıt.
    neyse bır ıkı saglam insanoglanı aldım yanıma ve halkın arasına karıstım.bır kamuoyu yoklaması yaptıkkı bırde ne gorelım kımse sevmez olmuş.

nemı yaptım?ne yapacam yawww.halkı gaza getırıp ısayı
    carmaha serdım(prd gerdırdım):

ama ne oldu halen izinden gıdenler var işte.ama ben elımden gelenı yaptım......

Sallla salllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:==))))

Geri zekalı Herif!!! Amelemisin oğlum,

Hz. İsa da Allah'ın yolladığı hak yolu gosteren bir peygamberdir, bizim de peygamberimiz sayılır.. Sen nasıl olurda bizim de peygamberimiz ola böyle yüce bir insana küfür edersin? Adam akıllı mantıklı bir cvp verebilecekmisin. Heme şimdi şu mesajını editle bence tövbe de..

Birde hak olmasa bile sen onların peygamberine laf söyliycen, sonra onlarda bizim peygamberimize laf söyliycekler, salak herif Peygamber Efendi'mize laf mı getircen?!?!

Ilk Turk Arabası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

emre0053 bunu yazdı:

sudan hidrojen ve oksıjeni ayırabilseler, bence suyla calısan motor yapılabılır.

Bu çok basit bi işlem, ama çok elektrik harcamak gerekio, bunun için bu işlemi yakit istasyonlarinda yapip arabaları hidrojenle çalıştırmak istiyorlar.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

emre0053 bunu yazdı:

sudan hidrojen ve oksıjeni ayırabilseler, bence suyla calısan motor yapılabılır.

Bu çok basit bi işlem, ama çok elektrik harcamak gerekio, bunun için bu işlemi yakit istasyonlarinda yapip arabaları hidrojenle çalıştırmak istiyorlar.

Şeyhim benim babam suyla çalışan arabaya bindi , fakat sen bi arabanın bagajında hidrojen deposu tşaımasının ne demek olduğunu bilionmu? patlasa neler olur? Hidrojen bu hiç birşeye benzemez, yakar adamın, birde bunu arabada yapımsı da kolay bi işlem, altı üstü elektirk tabletleri gibi bişiy olucak onna akşam eve gelince dolduracan, sabah arabaya takıp gidecen..

Bu hidrojenin muhafazası için bi yöntem war ama söyleyemem! :) Bunun hakkında bişiyler biliom, babamla manyaq projelerimiz war, TSK ya satarız :P

Ilk Turk Arabası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hakan
    hakan's avatar
    Erkek

benim yarışamazsınız. beni tanıyanlar bilir. o yüzden bişey yazmıom..

adım yeter :)

(bana Kolpacı Derler :P )

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    Britney 'i Ben Bozdum ... Varmi Ötesi :P

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
Toplam Hit: 3426 Toplam Mesaj: 27