Yalan,Şarkı İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek

haha, bu kadar sene gecmis, youtube da nostalji takiliyordum, aklima geldi buraya boyle bir topic acmistim birkac sene once, kimler var kimler yok sitede pek online olamiyorum, selam olsun tum tahribatcilara, ve yillar once burada da aradigim sarkiyi simdi dinliyordum,aklima geldi burdaki konu, tum tarikata gelsin: su dunya yalan, keyfinize bakim muridler: Yalaaaaaan, onune on olmayan caglardan beri yalan,uzmeyin kendinizi, uzmeyin birbirinizi, var mi saglik ve afiyet gibisi.1976 tas plak zamanlarindan guzel bir sarki:

http://www.youtube.com/watch?v=MV1HQHRWf5k

hız emniyettir...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

MaviBere bunu yazdı:
    -----------------------------

haha, bu kadar sene gecmis, youtube da nostalji takiliyordum, aklima geldi buraya boyle bir topic acmistim birkac sene once, kimler var kimler yok sitede pek online olamiyorum, selam olsun tum tahribatcilara, ve yillar once burada da aradigim sarkiyi simdi dinliyordum,aklima geldi burdaki konu, tum tarikata gelsin: su dunya yalan, keyfinize bakim muridler: Yalaaaaaan, onune on olmayan caglardan beri yalan,uzmeyin kendinizi, uzmeyin birbirinizi, var mi saglik ve afiyet gibisi.1976 tas plak zamanlarindan guzel bir sarki:

http://www.youtube.com/watch?v=MV1HQHRWf5k

-----------------------------

şimdi ben yazıodum sen eklemişsin bile ,)

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek

zumsuk yasiyor mu acaba hala?

ya bu topic acildigi zamanlarda hiyar madalyasi verdigimiz bir eleman vardi ankaraya audi a3 ile gelecegim havam olur mu falan diye soruyordu, bizi eglendiriyordu enteresan tipler vardi:)

biri de yukarda hemen bir espri patlatmis harika:)ulan tbt manyaksin ya:)!

hız emniyettir...!
Toplam Hit: 2083 Toplam Mesaj: 14